technopat.com gereksiz heriflerin sitesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

isimleri yabancı ama türkçeye takıntılılar.bi başlık açarız,her şeyi düzgün yazarız ama yine de türkçeyi düzgün kullanmadık diye 1 gün engel yeriz.türkçe öğretmeni de gelse yine de 1 gün engellenir.her başlık açtığımızda 1 gün yazı yazamayız.öyle rezil bir site

---- Mesajlar birleştirildi ----

ayrıca bu saçmalığı eleştirdim diye de 1 hafta engellenmiştim

Son düzenleme:
Sosyalin ismini Bantopat koymak gerekirdi. Son derece uzman Banlayanlar var orda. Horozlar gibi :)

Aslında şuan orada olan üyelerde bıkmış ordan. El mecbur kullanıyorlar.

Mesela üyeliğini sildirtmek isteyen kullanıcıların profilini silmiyorlar üyede totosunu tutup kaçıyor ordan. Çünkü sosyalde üye sayı çok görünmeli. Sponsorlarda bakıyorki sosyalde bu kadar üye kullanıcı var. Heh diyorlar işte reklam verirsek baya geliri olur. Bilmiyorlar siteden ki 50% kısmı kaçtıysa 25% kısmı banlıysa sitenin şişme gazla çalışan hava balonundan farkı yok.

Şişme hava balonunada gazı veren Recep ağabeydir bilmiyorlar.

Bu arada bende şuanda üyeyim çok uzun yıllar oldu, ama baya uzun ban yedim ve Popomu tutup kaçtım. Ban açılmış artık kullanmıyorumda.

O zaman Sanki sosyalde darbe yapar gibi herkes moderasyonun üstüne çökmüştü.

Konuyu açan arkadaş Türkçe'yi gerçekten düzgün kullandığına emin mi? "Technopat" kendilerine göre haklılar ya da size göre haksızlar bu çok önemli değil. Kullanmak istemeyen kullanmaz olur biter. Benimde rahatsız olduğum noktaları var ama mobil dışında her konuda SDN'den daha aktif bir forum. Her iki tarafından iyi ve kötü tarafları var kısacası. Eleştirmek yerine faydalanmak lazım :)

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Konuyu açan arkadaş Türkçe'yi gerçekten düzgün kullandığına emin mi? "Technopat" kendilerine göre haklılar ya da size göre haksızlar bu çok önemli değil. Kullanmak istemeyen kullanmaz olur biter. Benimde rahatsız olduğum noktaları var ama mobil dışında her konuda SDN'den daha aktif bir forum. Her iki tarafından iyi ve kötü tarafları var kısacası. Eleştirmek yerine faydalanmak lazım :)
Bende onu anlatıyorum bu daha iyi

Her forumun kendine göre özelliği vardır bu şekilde yazım eleştiri olamaz sadece "Kötülemek" olur Technopat bana göre güzel bir forum sitesi İnceleme videolarını falan da beğeniyorum düzgün Türkçe görmek neden bu kadar rahatsız ediyor ki sizi oradakilerin bir şikayeti yok tamam ban yiyorlar falan ama bir kelimenin doğrusunu nasıl yazı yazılacağını öğreniyorlar buna kısaca herkesin dediği gibi
Dayak yiye yiye dayak atmasını öğreniyorlar diyebiliriz.. :)

Senin o gereksiz herifler dediğin adamların okuyup gördüğü bilginin yüzde kaçına sahipsin sen? İnsanlara ağır ithamlarda bulunmadan önce kendinize bakın. Ayrıca Türkçemizi korumak neden bu kadar rezil bişey ki?

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
14 nisan 2016 technopat recep baltaş rezaleti
Adam kazık yedi diye adama salak demiş,

Gelen tepkilere cevabı bu...

Senin o gereksiz herifler dediğin adamların okuyup gördüğü bilginin yüzde kaçına sahipsin sen? İnsanlara ağır ithamlarda bulunmadan önce kendinize bakın. Ayrıca Türkçemizi korumak neden bu kadar rezil bişey ki?
Onu sevmememin bir sebebi de GNU/Linux'ta apt-get yazmasını bilmez, özgür yazılımla açık kaynağın arasındaki farkı bilmez, normalde hackintosh gibi kıl bir şeyle uğraşabilir ama Linux'a gelince fosss söner, ama Linux hakkında ileri geri konuşması bitmez :p
Recep Baltaş’ı Sevmiyorum! – Mustafa Gökay
Ben de sistem adminiyim demiyorum ama adamın cahilliği yazdıklarından okunuyor...

stat counter