Teamwiever ''bada,android'' destek topluluğu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim tel wawe 2 bada 1.2 ben bunu 2.0 ğüncellemek istiyorum kiesten oluyor diyorsunuz kolay bir şekilde kies ğüncellemiyor bildirim geliyor onaylıyorum başa dönüyor

MuStAfAA

Doçent
Onursal Üye
S

SDN Okuru

SDN Okuru
kolay gelsin samsung s7233 dediğiniz gibi flashladım ancak telefon acılmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

samsung i9100 kullanıyorum 4.1.2 android sürümü yüklü daha güncel bir sürüme terfi etmek istediğimde odin ile yükleme yapıyorum yalnız sim kartta pin olduğunda hat sinyali alamıyorum ve güç tuşuna bastığımda yeniden başlat gibi seçenekler geleceğine telefon direkt kapatıyor şuan olduğum sürümde sorun yok ama diğer yüklediğim tüm sürümlerde bu sorun oluyor telefona bir defa cyanogenmod yüklerken imei silinmişti ve telfoncuya cihazın kendi imeini tekrar yazdırmıştım bu sorunu nasıl halledebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
doğrudur başka bir siteden almıştım. sadece yardım almak için sormuştum. bugün bir telefoncuya götürdüm onlarda bakacaklarını söylediler yarın belli olur telefonun durumu. cevap için tşk ederim. iyi çalışmalar dilerim.

ya bu ndnavigasyonu nasıl yüklicez bi link atarmısın lütfen navigasyonu sürekli kulanacam cokişimi görecek

Baba yadigarı bir samsung wave gt-8500'ım vardı. Uzun süreden sonra çalıştırmaya karar verdim ancak logo kısmında loopa düşüyordu. Multi aracılığıyla bada 2.0 yükledim ancak aynı sorun devam ediyor. Yardımcı olabilecek var mı ? Şimdiden teşekkürler.

stat counter