Teamspeak3 global oyun sunucusu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar cs1.6 csgo pubg lol gibi oyunlarda şubat ayı gibi ts3 sunucusunda ortam kuracağım genel bi adres olucak eğer klanı ile gelip açtırmak istiyenler 1 hafta içinde gelip açtırabilir max oda açtırmak için gereken kişi sayısı (3) artık discord ön planda oldu biliyoruz fakat ben eskiden beri ts3 kullanıyorum ve hala bırakamadım eğer birlikte ve arkadaşlarınızla özel vakit geçirmek istiyen varsa 1 hafta içinde benimle iletişime geçip açtırabilir.
cs1.6 ve csgo turnuvaları olucak ilgilenenlere duyurulur

---- Mesajlar birleştirildi ----

ayrıca cs ve go da serverleri olan varsa burda klani için özel oda açtırabilir. 2 kişi için özel odalarda açılacaktır

Son düzenleme:

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Arkadaşlar cs1.6 csgo pubg lol gibi oyunlarda şubat ayı gibi ts3 sunucusunda ortam kuracağım genel bi adres olucak eğer klanı ile gelip açtırmak istiyenler 1 hafta içinde gelip açtırabilir max oda açtırmak için gereken kişi sayısı (3) artık discord ön planda oldu biliyoruz fakat ben eskiden beri ts3 kullanıyorum ve hala bırakamadım eğer birlikte ve arkadaşlarınızla özel vakit geçirmek istiyen varsa 1 hafta içinde benimle iletişime geçip açtırabilir.
cs1.6 ve csgo turnuvaları olucak ilgilenenlere duyurulur

---- Mesajlar birleştirildi ----

ayrıca cs ve go da serverleri olan varsa burda klani için özel oda açtırabilir. 2 kişi için özel odalarda açılacaktır
Bu şekilde bir ts3 serverimiz var şuanda ayarları yapılıyor :)

Satın mı alacaksın yoksa sunucu mu kiralayacaksın? :) IP alacaksan kiraliyim benim iplerden birini, kişi sayısı fark etmez, açıksız + yetkili + odalı :D Ts1 betadan beri bu işle uğraşmak da ayrı bir güzel :D
bir arkadaşın bayisi var ordan aldım ücretsiz, 4 yıllık arkadaşım o yüzden :D 75 kişilik eğer olurda kalabalık olursa yükselticem

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
S@meT Sunucular 15
K Sunucular 1