tavsiyeniz nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

_ahmet__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öncelikle merhabalar herkese ben yurtdışına çıkmak istiyorum ve bunun için yabancı dil öğreneceğim almanca için ellc eğitim setini keşfettim fakat biraz daha hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum sizin düşünceleriniz neler biraz yardım edebilir misiniz?

programmer_1923

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. ben İngilizce eğitim seti almıştım. Görsel, yazma, dinleme, konuşma aynı anda geliştiriyor. ben kutu şeklinde almıştım usb olarak ama dışardayken de uygulamasını kullanarak kaldığım yerden devam edebiliyorum. sürekli pratik yaptırarak kelimeleri unutmamanızı sağlıyor böylece cümleleri daha hızlı kurabiliyorsunuz. eğer düşünüyorsanız tavsiye ederim gerçekten güzel.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
öncelikle merhabalar herkese ben yurtdışına çıkmak istiyorum ve bunun için yabancı dil öğreneceğim almanca için ellc eğitim setini keşfettim fakat biraz daha hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum sizin düşünceleriniz neler biraz yardım edebilir misiniz?
Rica etsem link verebilir misiniz ? Benimde ilgimi çekti.Bende öğrenmeye çalışıyorum da.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
dualingo en iyisi diyorlardı ama pek vakıf değilim , sadece isim olarak söyleyeyim siz bakarsınız. Telefonda falan da çalışıyordu galiba.

_ahmet__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica etsem link verebilir misiniz ? Benimde ilgimi çekti.Bende öğrenmeye çalışıyorum da.
https://www.ellconline.com/
biraz daha araştırma yaptım ve ellc den sipariş vermeyi düşünüyorum fiyatlar gerçekten uygun uzmanlar da en iyi öğrenme sistemi diyorlar metinsel görsel işitsel aynı anda geliştiren sistem ve telefon uygulaması da çok iyi sürekli bilgisayar yanımda değil çünkü size de öneririm

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Duolingo daha çok kelime hafızası geliştiriyor.

Son mesajlar