Tavsiyelerinize ihtiyacım var!

Bu konuyu okuyanlar

ch3lisky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle böyle bir yer açtığınız için teşekkürler...

Şimdi konuya giriyim... Yaklaşık 5-6 aydan beri yöneticiliğini yaptığım websitem var oldukçada üyesi var... Tabi websitesi olanlar bilir eski üyeler daima arkadaşlar ve az da olsa akrabalar olur... Her neyse forumda en sevdiğim okul arkadaşım ve aynı zamanda en sevdiğim kuzenimde var...:sweatdrop:

Bunlar nerden buldularsa birbirlerini?? tanışmışlar... Benim haberim yok tabi... Ama kuzenimi gözümden bile sakınırım... Kuzenim fransa'da yaşıyor sadce yazları görüyorum.. O da 1,5-2 ay sadece... Fransadan geldiler 2-3 gün sonra bi cafede yemek yerken gördüm bunları(kuzenle en yakın arkadaşşş(dediğim ***))... O kadar sinirlendim ki cafeye girip dövmek geldi içimden.. Girmedim doğal olarakda dövemedim sonra arkadaşıma mesaj attım.. Msj şu: kanka (bu kanka lafı öylesine) çarşıdaysan (bunlar çarşıda kafede) gelde bi nargile yapalım dedim.... Gelen cevap: Manitayla yapıoruz bişeyler... Sen takıl akşama doğru geliyorum... Manita dediği kişininde kuzenim olduğunu bilior... Kanka dediğimiz adam ve kuzenim kıyak çıktı... Dha bu pazar oldu olay şimdilik ikisinide banladım gelen aramalarını reddediyorum... ben sinirliyken bişey yapmadan ne yapmam gerektiğini söyleyebilirseniz... Şu an sağlıklı düşünemeyeblirim :D:devil: Acaba üzerlerine düştüğüm için mi böyle oluyor anlamadım?? :sorry2: Neyse yardım bekliyorum. Help me please...:helpsmilie:

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
argo yazmamanı yada kullanmamanı tavsiye edebilirim

turabkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bence arkadasinin gerçek yüzünü göster kuzenine eger gösterecek bir yüzü yoksa demek ki iyi birisi .

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
İnsalar Konuşarak Hayvanlar Koklaşarak Anlaşırlar Sende Konuşlarak bu işi tatlıya Bağlaya bilirsin.

paşazaade

Asistan
Reaksiyon puanı
0
belkide hoşlanıyolar birbirlenden olamzmı hani arkadsının tutupta manitayla yapıyoruz bişeyler dmesi tabi çok salakca ama belkide senin bilmediğini düşündüğü için ve senden cekindiği için öylesine kullanmış olabilir bu kelimeyi bence al ikisinde konuş yada ayrı ayrı konuş bu daha mantıklı olur eger arkadasın iyi biriyse sorun yok bırak tanısınlar birbirlerini yok benim kanka adm değil diyosan münasip bi dille uyar kuzenini eğer bunna rağmen konuşmakta ısrar ediyosa kendi bilir artık çocuk değil yaa ama sen genede elini üzerinden çekme gözün üzerlerinde olsun derim ben
nacizane fikrim budur

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bildiğim silah satan bir kaç yer var. Sana uygun bişey yaparlar. Susturuculu alıp tek tek temizlersin sorun kalmaz. :D

Yukarıda sölediğim şaka bu arada gaza gelip yarın haberlere cıkma :)

Kendinde söylemişsin üzerine cok düştüğün için böyle olmuş, belli ki kuzenine verdiğin önem biraz kıskanmaya dönüşmüş ama ona bişey olmasından korktuğun için tabi bu. Banlarını aç konuş ve arkadaşına ona iyi bakmasını ve üzmemesini söyle ;)