Tavsiye ( Solid , Catia , autocad)

Bu konuyu okuyanlar

sahinozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
Autocad ,Solid, Catia programlarını rahat şekilde çalıştırcak laptop alcam . Bütcem 2500 ,2500 üstü ise de olabilcek minumum ücretde .

Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.

sahinozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok mu yardım etcek önerileri alabilir miyim . Teknik programlar için kullanışlı rahat çalıştırcak laptoplar önerisi vercek yok mu .

sahinozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster gibi bilmediğim marka olmasın da içime sinsin . Bilindik markalarda olursa uygun bu tarzda önerilerde bulunursanız daha yararlı olur benim için

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Monster gibi bilmediğim marka olmasın da içime sinsin . Bilindik markalarda olursa uygun bu tarzda önerilerde bulunursanız daha yararlı olur benim için

Bütçen 2,500 ise monsterden iyisini bulamazsın. Asus,msi gibi markalar önerebilirim ama monster kadar verim alamassın bu bütçeye

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711

sahinozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mustafa bey ,Rica etsem varsa bilindik markalardan benim işimi görcek makine önerisi yaparmısınız .Valla çok makbule geçer . 2500 demiştim ama biraz opsiyonlu 3000 civarına cıkarım abi . Tek sen cevap veriyosun valla pek bilgimde yok bu donanım olaylarında . Muhtemelen senin önerdiğin model yada ona yakın bişi alcam . Ama nolur bilindik marka olsun .

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Mustafa bey ,Rica etsem varsa bilindik markalardan benim işimi görcek makine önerisi yaparmısınız .Valla çok makbule geçer . 2500 demiştim ama biraz opsiyonlu 3000 civarına cıkarım abi . Tek sen cevap veriyosun valla pek bilgimde yok bu donanım olaylarında . Muhtemelen senin önerdiğin model yada ona yakın bişi alcam . Ama nolur bilindik marka olsun .

Monster istemiyorsan bunu önerebilirim.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-gl551jk-eh71-notebook-fiyati,149712.html

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
İlgilendiğin için çok sağol bi tane sağlam buldum sanırım .Özellikler faln senin son önerdiğinden biraz daha üstde aynı fiyat baya da bi indirimde . Ne diyosun buna . Yarın aliyim bunu ok dersen . Sen ok demezsen alan ipne oolsun :D Baya uğraştın benle.

http://www.pcdepo.com/asus-n550jk-cn090h-notebook?keyword=Asus N550JK CN090H

Bence güzel bulmuşsunuz. Asus G serisi oyun ve grafik için üretildiği için önermiştim. Sizin bulduğunuz'da çok iyi bir laptop. :) Kafanıza yattıysa bence alın.

sahinozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen yattı . Sanırım uzun süre ihtiyacımı karşılıycak bi laptop . Çok teşekkür ederim Mustafa Bey . Hakkınızı helal edin.