Tavsiye ettiğiniz Chrome eklentileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
uBlock'un desteği bitirildi diye biliyorum ben. Şu anda uBlock Origin adında güncel hali var.
Yok, ikisi de farklı ürünler, nitekim uBlock'un sitesinde uBlock Origin'e de link verilmiş.
Bu iki ürün için bir takım teoriler var ama net bir açıklama yok sanırım.
Ürün (uBlock) güncelleniyor. bkz1. bkz2.
Ama her zaman bu eklenti bende aktif değil, rahatsız edici reklamların olduğu takip ettiğim bazı site/bloglar'da aktif olarak kullanıyorum. :)

uBlock'un desteği bitirildi diye biliyorum ben. Şu anda uBlock Origin adında güncel hali var.
Yok, ikisi de farklı ürünler, nitekim uBlock'un sitesinde uBlock Origin'e de link verilmiş.
Bu iki ürün için bir takım teoriler var ama net bir açıklama yok sanırım.
Ürün (uBlock) güncelleniyor. bkz1. bkz2.
Ama her zaman bu eklenti bende aktif değil, rahatsız edici reklamların olduğu takip ettiğim bazı site/bloglar'da aktif olarak kullanıyorum. :)
Uzun zamandır güncelleme almıyordu. Nisan ayından itibaren yeniden güncelleme almaya başlamış:
µBlock :: Versions :: Add-ons for Firefox
@Halktan Biri, doğru biliyordu. Hâlen Firefox Quantum ile uyumlu değil galiba.

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
AdBlock Plus (reklam engelleme)
Tampermonkey (script çalıştırıyor sayfa üzerinde)
Tampermonkey'i ben de kullanıyorum. Tampermonkey'e script ekleyerek bazı özellikler eklenebiliyor tarayıcıya.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Bu eklenti güvenli mi? Bir de nasıl özellikler eklenebiliyor?
Evet. Eklentinin güvenli olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca açık kaynak kodlu bir eklenti.
Hazır scriptler var. Onlara dikkat etmek gerek. Her önümüze çıkan scripti eklersek güvenlik sorunuyla karşılaşabiliriz.

Tampermonkey'e script eklemek için şu oynatma listesini öneririm.

Evet. Eklentinin güvenli olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca açık kaynak kodlu bir eklenti.
Hazır scriptler var. Onlara dikkat etmek gerek. Her önümüze çıkan scripti eklersek güvenlik sorunuyla karşılaşabiliriz.

Hayran kaldım hocam hemen indiriyorum yoksa pişmannnnn olurum çok teşekkürler iyiki varsınız!

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Volume Booster : Sesi arttırır

Vidiq : Youtube için daha çok özellik sağlar
Vidiq'yu biliyordum. Ve bir süre kullanmıştım YouTube kanalım için.

Volume Booster'i bilmiyordum. Bakmayı düşünüyorum. Teşekkürler öneri için. :)

Hocam, uygulama script çalıştıran bir araç. Kendin de script yazabilirsin, ya da greasyfork gibi sitelerden script bulabilirsin. Ben io oyunları ek özellikler açmak, hile için kullanıyorum, yalan söylemeyeceğim.
Tampermonkey'i ben de kullanıyorum. Tampermonkey'e script ekleyerek bazı özellikler eklenebiliyor tarayıcıya.
Bu eklenti güvenli mi? Bir de nasıl özellikler eklenebiliyor?

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Tampermonkey'e eklediğim bir script ile bc.vc vb link kısaltma sitelerinde linke tıklayınca beklemeden geçebiliyordum.
Yalnız son zamanlarda script işe yaramıyor gibi. Adını söyleyeyim. Belki daha iyisini ya da daha güncelini biliyorsunuzdur
Scriptin adı AdsBypasser.

Yanlış kaynak vermeyi sevmem ama yanlış çevirmediysem böyle yazıyor.
Bu depo, 2.9 sürümüne kadar Tampermonkey uzantısının kaynağını içerir. Tüm yeni sürümler tescilli bir lisans altında dağıtılmaktadır.
Kaynak: Tampermonkey/tampermonkey

stat counter