Tavsiye edin.

Bu konuyu okuyanlar

Songs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar

laptop almayı düşünüyorum fakat laptoplar hakkında pek bilgim yok. bilgisayardan da pek anlamam.

laptopu daha çok oyun amaçlı almayı düşünüyorum. mmporg tarzı oyunlar oynuyorum işte ram i, ekran kartı filan biraz yüksek olsa fena olmaz hani. birgün yükledigimiz bir oyunu kaldıramama gibi bir sorunla karşılaşmayalım. ve ya çabucak devreleri yakmayalım :)

bu laptopta toplama yaptırabiliyor muyuz? ekran kartı şu olsun, rami bu olsun diyerekten? istedigim gibi yaptırabilecegim bir yer ve bunları en uygun fiyata bulabilecegim, aldım, almanızı tavsiye ederim diyebileceginiz yere ihtiyacim var. şu an kullandıgım bilgisayardan memnunum bunu gibi olsun isterim.
AMD athlon(tm)64 processor 3000+
2.01 ghz. 512 ram

başka bir özelligi de söyle ona göre bir şey diyelim diyorsanız ona nereden bakacagımı yazın söyleyeyim. bir de bu laptop ile seyir halinde iken internete nasıl baglanabilirim? bunuda anlatırsanız minnettar kalırım.

ooppss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bilgisayar için ne kadar bütçe ayırabileceğini söylersen daha isabetli tavsiyeler alabilirsin.

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Evet ayırdığın bütçeyi belirtirsen daha net bir bilgi alabilirsin ve tavsiyeyi de ona göre yapmak daha güzel olur...

^^exTReme^^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alacagın pcnin işlemcisi yüksek rami düşük olsun.. chipset de yeni bi model olsun. ekran kartını sen seç ama mutlaka remi düşük işlemcisi yüksek olanı al.. remi artırırsın ama işlemciyi yükseltemezsin.. oyun için alıyorsan da AMDyi tavsiye ederim.

Songs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlar için teşekkürler
bütçe max. 2000 lira.