Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben tarayıcı üzerinden film sitelerinden film izleyebilmek istiyorum. LG televizyon var ağabeyimde. Malesef onda izlenmiyor. Bunun için aslında android tv düşündüm. Chrome vardır diye ama sanırım yokmuş. Bir şekilde kurabilen de var. Samsunglarda da izlenebiliyormuş. Acaba philips android tv kullanan var mı? Aklım 49pus7503 modelinde kaldı açıkçası.

habib723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lg webos tv lerde mkvod var oradan uygun xml yi mkvod sitesinden indirip bütün dizi filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz... Tarayıcı ile işiniz olmaz bu sayede...

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Lg webos tv lerde mkvod var oradan uygun xml yi mkvod sitesinden indirip bütün dizi filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz... Tarayıcı ile işiniz olmaz bu sayede...
bu illegale girmiyor mu? yoksa neden izin vermesinler ki?

habib723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bu illegale girmiyor mu? yoksa neden izin vermesinler ki?
İllegale girmiyor neden girsin... Adamların kullandığı linkler sitelerin(dizi film sitelerine ait) yani uygulamaya ait bir link yok o yüzden yasal bir uygulama

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben tarayıcı üzerinden film sitelerinden film izleyebilmek istiyorum. LG televizyon var ağabeyimde. Malesef onda izlenmiyor. Bunun için aslında android tv düşündüm. Chrome vardır diye ama sanırım yokmuş. Bir şekilde kurabilen de var. Samsunglarda da izlenebiliyormuş. Acaba philips android tv kullanan var mı? Aklım 49pus7503 modelinde kaldı açıkçası.
philips 43pus6501 kullaniyorum. AndroidTV ve chrome apk olarak kurulumu mümkün. çok ksrmaşik degil yani. Ben pek ihtiyaç hissetmiyorum ama chrome ile klasik film, dizi sitelerinden izleyebiliyorum

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
philips 43pus6501 kullaniyorum. AndroidTV ve chrome apk olarak kurulumu mümkün. çok ksrmaşik degil yani. Ben pek ihtiyaç hissetmiyorum ama chrome ile klasik film, dizi sitelerinden izleyebiliyorum

Merhaba. Televizyondan memnun musunuz? Yanı bilgisayar'daki gibi dizi film sitelerinden filmleri açabiliyorsunuz? Lg tv biraz izleyince bellek dolu deyip tarayıcıyı kapatıyordu.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
vestelin bir televizyonu vardı fakat tam marka bilmiyorum kapatınca hani sana göz kırpıyor ya çok ta pahallı değil flim açılıyor ondan fakat chrome yok o yüzden google earth filan açamazsın .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba. Televizyondan memnun musunuz? Yanı bilgisayar'daki gibi dizi film sitelerinden filmleri açabiliyorsunuz? Lg tv biraz izleyince bellek dolu deyip tarayıcıyı kapatıyordu.
lg tv hiç olmaz .

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41

Ben yüksek çözünürlük için genelde indirip izliyorum. fakat bu zamana kadar zaman zaman tarayıcıdan açıp da bilgisayardaki gibi izlediğim filmlerde bir sıkıntı yaşamadım.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bende de pek akıllı olmayan Samsung led tv var, tarayıcısı var ancak kağnı gibi ve film açtığım da bellek uyarısı verip kapatıyordu. Bende xiaomi Android TV aldım o kadar rahatladım ki apk ile chrome da kurdum mozilla da 300 lira ile Tv almadan kurtuldum

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Evde 4 tane televizyon var. Biri hariç diğerleri 2k üstü TVler. 1Beko 2LG 1SAMSUNG ama LGnin üstüne TV görmedim ben. LGnin bütçene uygun modelini almalısın.

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Evde 4 tane televizyon var. Biri hariç diğerleri 2k üstü TVler. 1Beko 2LG 1SAMSUNG ama LGnin üstüne TV görmedim ben. LGnin bütçene uygun modelini almalısın.
LG ucuz modeller giriş seviyesi modellerde panel, anakart vede pilastik malzemesi kötü 2 yıl sonra ayak kırılıp yere düşen tek marka LG 2 yıl sonra aniden anakart + panelde arıza yapabiliyor...

K.Oze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tv Tarayıcısına gerek kalmadan bilgisayardan Chrome tarayıcı ile Tv ekranınıza görüntüyü yansıtabilirsiniz.