Tarayıcımda ki garip virüs !

Bu konuyu okuyanlar

88yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abilerim arkadaşlarım bende ki sorun şu tarayıcı da bir virüs var ve arama butonunun hemen altında duruyor genelde yazmaya başladığımda gelıyor ve youtube da oluyor dıyebılırız bir şey yazıcağmda direk orası açılyıor ve ayrıyetten bir lin alıyor bır yere tıkladığım da böyle oluyor reklam sayfalarına falan atıyor bırde full ekran moduna geçemıyorum vıdeo gözukmuyor sadece o arama bölümü gözukyor Adw Cleaner Norton MalwareBytes ve Comodyla taradım ancak bir şey çıkmadı. Belki virüs olarak gözukmyuordur bilemıyecem ama eklentılere falan da baktım oralarda bir şey yok mozılla opera google da kullandım ancak sorun geçmyıor onlarda da aynı sorun var Firefox Portable yükledim onda sorun yoktu ancak pc yi kapatıp açtığımda o da açılmamaya başladı :(

Ekli dosyalar

• tarayıcı virüsü 1.PNG
    tarayıcı virüsü 1.PNG
    471.4 KB · Görüntüleme: 521
  • tarayıcı virüsü 2.PNG
    tarayıcı virüsü 2.PNG
    468 KB · Görüntüleme: 647
Son düzenleyen moderatör:

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
tarayıcını sil yeniden yükle, aynı sorun var ise programlar kısmına bak bir farklı bir uygulama yüklü olabilir. zaten farkedersen

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Tarayıcını silip yeniden yüklemeyi dene dostum. Veya tarayıcına uzantı ekleyen bir virüs olabileceği hipotezi ile bilgisayarında AdwCleaner / Combofix ile bir tarama gerçekleştir bakalım, neler çıkacak.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

şunu bir dene...

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
demişler demişler...