Tarayicim Istedigim Sekmeleri Otomatik Olarak Acsin Istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

flashbis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Google Chrome ve Yandex browserda yapmak istedigim ama nasil oldugunu bilmedigim bir islem var.

Varsayalim ki browseri her actigimda surekli ziyaret ettigim 5 tane site var. Browseri baslattigimda bu 5 siteninde sekmeler halinda yan yana tek tek favorilerden tiklamak yerine hazir olarak acilmis olmasini istiyorum. Bunu nasil yapabilirim ? Acilista kaldigim yerden devam et secenegini secebilirim, evet bu dedigimi bir kisma gerceklestirmis oluyor ama bazen istenmeyen bir reklami kaparken falan acele basinca browser i kapiyoruz ve en son istemedigim o pencere kalmis oluyor elimde ve son sayfa olarak onu kabul ettigi icin programi yeniden baslattigimda o tek sayfadan devam ediyor. Daha sonrasinda ben tekrar tek tek favorilerden elle acmam gerekiyor tum sekmeleri. Benim istedigim gibi..yani tema gibi bir sey nasil olusturabilirim, o istedigim sitelerin hepsini bir cirpida yanyana sekmeler halinde acsin browser ?

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; tarayıcının ayarlar kısmına gel; başlangıç sayfası kısmı var. o kısma istediğin tüm sitelerin adreslerin yaz ve onayla. iyi günler.