Tarayıcıdan Steam'e Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi tarayıcıdan steame giremiyorum. Ürün etkinleştireceğim ama humblebundle bana tarayıcıdan girmem gerektiğini söylüyor ama giremiyorum. girmeye çalıştığımda steam 5 haneli kod gönderiyor, onu giriyorum en az 6 harfli olacak diyor. lütfen yardım edin.

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi tarayıcıdan steame giremiyorum. Ürün etkinleştireceğim ama humblebundle bana tarayıcıdan girmem gerektiğini söylüyor ama giremiyorum. girmeye çalıştığımda steam 5 haneli kod gönderiyor, onu giriyorum en az 6 harfli olacak diyor. lütfen yardım edin.
Steam ilk girişinde mutlaka doğrulama ister sen kodu eksik kopyalıyorsundur mailden doğru düzgün kopyalarsan girebilirsin

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam sürekli bakıyorum kaç kere denedim olmadı. bu koruma kapatılabiliyor mu acaba? [MENTION=348324]Shit Happens[/MENTION]

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
aşağıda girdiğin bilgisayara isim vermeni istiyor oraya bir kelime yaz. ayrıca steam guard kapatılabiliyor ve kapatırsan herhangi trade alım satım işlemi yapamazsın. Açtıktan sonra 15 gün yine yapamazsın. Yapman gereken kodu kopyalayıp aşağıdaki boşluğa bir kelime yazman.

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok sağolun :D İsim verme kısmını bilmiyordum çok teşekkürler

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ne demek. Ben de eskiden bilmiyordum hatada yazanları sabahın köründe okumaya üşenip steam guardı kapatmıştım 15 gün işkence çektirmişti.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Steam Guard'i kesinlikle acik birakin.

Gördügüm en güvenli yöntemlerden biri steam guard. E-mail onayi olmadan baska bir bilgisayardan giris yapilamiyor. Bu da hesabinizin calinmasini önlüyor.