TankiX Türkiye Online Tank Oyunu

Bu konuyu okuyanlar

husamnetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun World of Tanks'ın daha az boyutlu ve daha aksiyonlu versiyonu diyebiliriz. Oyunda sabit tanklar yerine tankları modifiye edebiliyorsunuz, yani büyük ve güçlü gövdenin üzerine seri ateş edebilen top koyabilir veya hızlı ama nispeten daha zayıf bir gövdenin üzerine sniper misali dolum süresi uzun olan bir top koyup tek atışla karşınızdaki tankları indirebilirsiniz. Oyunda ölüm maçı, bayrak yarışı ve takım ölüm oyunu modları var. Dereceli maçlara girip lig ve derece kasabiliyor ve kazandığınız kasalar sayesinde çok daha özel taretler (tankın ateş eden kısmı) ve tank gövdeleri elde edebiliyorsunuz.

Boya ve graffiti sistemi de var oyunda, görünüm olarak da tankınızı özelleştirebiliyorsunuz. Oyun 8 Haziran'da Türk oyunculara özel olarak Türkçeleştirilmiş şu anda yayında. Türk bayraklı tank tasarımları vs. hediye ediyorlar etkinliklerle. 90 MB indirdim oynamaya başladım, geri kalan kısmı ben oynarken arkaplanda indirdi, o açıdan çok iyi, insin diye beklemiyorsun oyunu. Denemek isteyenler için aşağıya linki bırakıyorum.

Tanki X - Ücretsiz Çevrimiçi Tank Oyunu Oyunun sitesi