Tablet Bilgisayarlar İçin Root Konuları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Piranha business tab 10.1 root nasıl olur anlatırsanız sevinirm

oblio mint plus 7x için root ve room varmı arkadaşlar bi arkadaşım çok uzun zamandır benden istiyor bulmadım

Polypad 8216 HD tabletim var. Hiçbiryerde root dosyasını bulamadım ve tablette ses açma ve kapama tuşu yok. Root dosyasız ve ses açma kapama tuşu gerekmeden root yapmanın yolu var mı? Varsa lütfen yardımcı olun root a çok ihtiyacım var...

yardım eden yok mu :( :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

Arkadaslar merhaba elime sunny 7006 marka bi tablet pc gecti ama kilitli durumda.kilit modeli yanlis cizilmis ve google play store hesap ismi ve sifre istiyor.daha önce hiç tablet kullanmadim buna format atma gibi yada şifreyi kirma gibi bi işlem yapmamiz mümkün mü yardimci olursaniz sevinirim

Arkadaslar merhaba elime sunny 7006 marka bi tablet pc gecti ama kilitli durumda.kilit modeli yanlis cizilmis ve google play store hesap ismi ve sifre istiyor.daha önce hiç tablet kullanmadim buna format atma gibi yada şifreyi kirma gibi bi işlem yapmamiz mümkün mü yardimci olursaniz sevinirim
Ses+ ve guc tusuna uzun bas karistir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
format atmak isteyenler ses açma ve power tuşuna basın sonra yani 10 saniyesonra elinizi power tuşundan çekin 5 saniye sonra tekrar basın önünüze 5 tanr no yazısı 1 yes yazısı çıkacak oradan sonra cihaz kendini yeni baştan formatlanmış bi şekilde açılıyor benimkinde işe yaradı denemekten sakınca gelmez (CASPER marka tablet)

stat counter