Tablet Bilgisayar Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ipad sadece adı yüzünden yüksek fiyata satılıyor. lg optimus pad yeniliklerle dolu. tasarımı da daha hoş bir tablet bana göre. daha küçük boyutlara sahip olması taşınabilir lik açısından oldukça avantajlı. 3d kayıt ve hdmı çıkışından kayıtlarımızı izleme olayı zaten süper. buna rağmen fiyatı ipad'den daha ucuz olacaktır optimus pad'in.

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iPad kozmetik bir ürün bence de. Tablet PC fiyatları ilginç seviyelerde seyrediyor malesef.

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eee fiyatlar ilginç olunca milletimizde almaya çok hevesli oluyor ne yazık ki... ipad çok pahalı ama nerdeyse herkeste var.. gösteriş işte...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eee fiyatlar ilginç olunca milletimizde almaya çok hevesli oluyor ne yazık ki... ipad çok pahalı ama nerdeyse herkeste var.. gösteriş işte...

hem çok pahalı hemde tasarım olarak fena... şimdi çıkan çok güzel tabletler var hem daha uygun fiyatları hemde taşınabilirliği, kullanımı daha kolay. araştırmaların sonucunda ben optimus pad'de karar kıldım... hepsinden üstün özelliği 3d çekimi var ve fiyatı diğerlerinin çok daha altında..

fermuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu ana kadar hiç android kullanmadım bu sene hayırlısıyla gelirse üniversiteye başlayacağım okulda işlerimi halletmek için bilgisayar istiyorum aslında tablet istiyorum asusun klavye takılabilen modeli yapacağım işler:
İnternette kolayca araştırma yapabilme
Office programları
Sunum hazırlama
Çıktı alabilme
Her yerde hemen hemen Windows kullanıldığı için android officede hazırladığım sunumu windows bilgisayarda açabilir miyim?

Bu zamana kadar windows kullandım android bir tablet alırsam windows daki gibi işlerimi halledebilir miyim? Yukarıda saydığım işleri kolaylıkla yapabilir miyim? Yoksa windows netbook mu alıyım?

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
android ya da win 7 demene gerek yok zaten sadece onlarda seçme şansın var. honeycomb çıktı ama ben olsam 3.3, 3.4 versiyonunu yani biraz ilerlemesini beklerim, zira şu anda biraz olgunlaşması lazım.