Taahhütlü internette zam

Bu konuyu okuyanlar

alihsyin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
D smart kullanıcıyım az önce bi telefon geldi işte devlet %30 zam yapmışta faturanız 69 tl olduda (normalde 61 tl) mağdur olmamanız için biz size aile paketi veriyoruz veriyoruz dediler istemediğimi söyledim en sonunda yüzüme telefo kapandı . Taahhütlü internet kullandığım paket zam gelse etkiler mi beni yoksa bu açların bi oyunu mu ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yapamaz diye biliyorum, yaparsalar fesih etme hakkin vardır illaki, çünkü taahhütnamemin asıl ablacı belirlenen fiyattan belirli bir süre kullanmaktır, taahhütnameni okursan orada bu tur zam olayları ve ucret değişimleri hakkında birşeyler illaki yazıyordur.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
D smart kullanıcıyım az önce bi telefon geldi işte devlet %30 zam yapmışta faturanız 69 tl olduda (normalde 61 tl) mağdur olmamanız için biz size aile paketi veriyoruz veriyoruz dediler istemediğimi söyledim en sonunda yüzüme telefo kapandı . Taahhütlü internet kullandığım paket zam gelse etkiler mi beni yoksa bu açların bi oyunu mu ?

Bildiğim kadarıyla tahaddüt bitene kadar aynı fiyatı ödemen gerekiyor eğer bunlar devlet zamı falan uygulayacaklarsa tahaddüt bitimine 1.5 yıl bile kalsa feshetme ve başka pakete geçme hakkın var ben böyle biliyorum

kısaca tahaddütlü kişiye zam yapamazlar
ama yinede sen bi tahaddütü oku istersen
her firma farklıdır.

alihsyin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ağustosta bitiyor taahhadüt 24 aylıktı ilk konuşmada diyorlardaki ilk faturanuzda 61 lira son faturanızda 61 olacak diyorlardı bu garantiyide verdiler bana böyle saçma şeyler söylüyorlar işte

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33

her gelen telefona inanmayın. ilk önce d-smart'ın internet sitesinden numarayı kontrol edin. bence d-smart değildi arayanlar. birincisi d-smart gibi, ttnet gibi kurumsal firmalarda call center çalışanları telefonu müşterinin suratına kapatmaz. ikincisi taahhütün amacı zaten sözleşmede belirlenmiş paket içeriğinin ve fiyatın o süre zarfında değişmemesini sağlamaktır. olay kolpadan başka bir şey değil bence.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
her gelen telefona inanmayın. ilk önce d-smart'ın internet sitesinden numarayı kontrol edin. bence d-smart değildi arayanlar. birincisi d-smart gibi, ttnet gibi kurumsal firmalarda call center çalışanları telefonu müşterinin suratına kapatmaz. ikincisi taahhütün amacı zaten sözleşmede belirlenmiş paket içeriğinin ve fiyatın o süre zarfında değişmemesini sağlamaktır. olay kolpadan başka bir şey değil bence.

iyice çığrından çıktı bu iş.
Geçenlerde mernisdeki herkesin kimlik bilgileri yayıldı

arayip anne adı baba adı tc yi söylüyorlar bize bizde inanıyoruz sazan gibi
bütün herşeyi yaptırıyorlar resmen bize :D

gerçi bunu da yememek lazım :)

alihsyin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
08504737128 numara bu dediğin gibi internette aratınca dediğin çıkıyor