Symbian için Slick 0.49 sorunu

Bu konuyu okuyanlar

burhan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokia 5800 XM de msn ve gtalk için slick programını kullanıyorum. Bugün açtığımda yeni versioyun olduğunu ve güncellemem gerektiğini söyledi. 0.48den 0.49a geçtim. Program normal olarak açılıyor ama msn veya gtalk ı tıkladıktan sonra bağlantı tipini seçince slick kapanıyor. Bağlantı tipi olarak wireless veya turkcell internet farketmiyor. Benzer sorun yaşayan var mı acaba?

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Ben güncellemeyi yapmadan doğrudan yeni versiyonu yükledim herhangi bir sorun yaşamadım. s60 3. sürüm ve 5. sürüm ikisini de yükledim ayrı ayrı ikisi de sorunsuz çalışıyor farklı cihazlarda.
Slick'i kaldırın tekrar yeni sürümü yüklemeyi deneyin. Sorunun hallolacağını düşünüyorum.

burhan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dediğinizi denemiştim ama olmamıştı. Kurcalarken gördüm sanırım slick ekibi sesimi duydu burdan :) 0.50 çıkmış. İndirdim ve kurdum sorun yok :)

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Demek ki sürümde bir hata vardı. Hemen güncellemeyi çakmışlar. Ben bir kaç cihazda sorunsuz kullandım halbuki... Güncellemeyi yapayım bari.

NOT: Şimdi konuştum küçük bir hata için yapılmış güncelleme. Mobil bağlantılarla bağlantı sağlandığında bir bug oluşuyormuş.