Survivor!

Bu konuyu okuyanlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Televizyon televizyondur bana göre. Çocuğunuza televizyon izletmeyin kafi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
köye taşının elektrik,internet olmasın paşa paşa yaşayın ...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Oraya gidin diyosun yani :D
Bize mektup yollasan gelir mi? :)
hayır çocuk doğmuş teknolojinin kötülüğünden korumak istersen iyi seçenek tabi amişler de var ama onlar koyu katolik (onların yobaz denen modeli ki bu tabir abartılı bir tabir onlar pensilvanya civarlarındalar hiç gitmiyeceğim yer)...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
hayır çocuk doğmuş teknolojinin kötülüğünden korumak istersen iyi seçenek tabi amişler de var ama onlar koyu katolik (onların yobaz denen modeli ki bu tabir abartılı bir tabir onlar pensilvanya civarlarındalar hiç gitmiyeceğim yer)...

Pensilvanya...
Büyük sıkıntı konfi, oralara girme istersen.
Dünyanın en büyük namussuzunun yaşadığı yer olarak bilinir de... :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Ben de sizi anlamıyorum. Yahu biz de böyle büyümedik mi? Ben de elime kılıcı alıp kiaa kiaaa diye ortalarda sallardım. Yalandan silah yapıp dıkşiyan dıkşiyan der gezerdim. Eminim sen de böyleydin. Noldu psikopat mı olduk? Kafayı mı yedik? N'oldu?

Bence bu televizyona çıkıp anne babalara öğüt veren doktorlar yüzünden büyüklerin psikolojisi değişti. Her şeyi fazla büyütür hale geldiniz.

gelmiş olduğum konumdan kendi adıma memnun değilim. ne bu dünyaya faydam var ne öbür dünyaya :) sebebi de belki bunlardır diye düşünüyorum. en azından denemekte fayda var. bel ki de profesör olur :D

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Kişisel gelişim ile çocuk geliştirmek arasında dağlar kadar fark var. Vücudun üstünde top gibi bir şey var onu kullanmak lazım arada.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
40 yaşında 2 çocuk babası konuştu.

logicalpass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Ben zararlı görmüyorum. Gayet güzel bir program. Her şeye karşı olmanın da hiçbir anlamı yok. Siz istiyorsunuz ki televizyonda sadece belgesel ve haber olsun. Ya da kim milyoner olmak ister gibi genel kültür yarışmaları.
boş içeriklerden çok üretime ihtiyacımız var üretelim ki geri kaldığımız açıklık kazansın burada ki durum insanları uyutup kölesi oldukları sistem içinde sahte mutluluklar ve avuntular yaratmak.

Son mesajlar