Survivor 2017'den İlk Görüntü Geldi!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
5L04Xj.jpg

Survivor 2017, uzun zamandan beri büyük bir beklenti oluştururken Acun Ilıcalı tarafından Instagram hesabı aracılığı ile paylaşılan fotoğraf ilk karenin de görülmesini sağladı.

Yarın itibari ile TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Survivor 2017, bu yıl çok daha yüksek bir rekabeti ekranlara getirecek. Ünlüler ve gönüllüler takımına seçilen isimler çok daha atletik ve sporcu kimlikleriyle ön plana çıkmayı başarırken, bu yıl yapılacak mücadelelerde yarışmaların çok daha zorlu geçmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl yapılan yarışlarda uzun ve zorlu parkurlar yarışmacıların oldukça zorlanmasına neden olurken bu yılki yarışmada da yine zorlu parkurların hazırlanması bekleniyor. Yarışmacıların Survivor 2017’de nasıl performans göstereceği ve kimlerin yarışmada başarılı olacağı merak edilirken aynı zamanda ünlü isimlerin zorlu ada koşullarında neler yapacağı da ilgi çekiyor. Bu bakımdan yarın itibariyle ekranlarda yayınlanacak olan Survivor 2017 önceki yıllarda olduğu gibi yine bu yılın da en çok dikkat çeken ve izlenen yapımlarından birisi olacak.

Acun Ilıcalı tarafından Instagram üzerinden paylaşılan görüntü ise şöyle;

0lX8g9.jpg

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
İlk zamanlar izlemiycem galiba yine. Koşamayan, böcekten korkan, yüzme bilmeyen üstüne de laf yetiştiren insanları görünce sinirlerim bozuluyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
teoride her insan yüzme bilerek doğar uygulama yapmaya yapmaya zamanla unutur böcek korkusu eski mağra adamları akrabalardan kalma bir korku çünkü o sıralarda böcekler şimdikilerden daha büyüktü...

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
teoride her insan yüzme bilerek doğar uygulama yapmaya yapmaya zamanla unutur böcek korkusu eski mağra adamları akrabalardan kalma bir korku çünkü o sıralarda böcekler şimdikilerden daha büyüktü...
Şahsi düşüncem survivor gibi zor bir yarışmaya katılıyorsa bu tarz şeylere dayanıklı olmalı. Hayatımda spor yapmadım diyen bir insanın survivorda ne işi varki ? Fatmagül vardı birkaçyıl önce o yarışınca kalkıp gidiyordum ben. Birkaç ay sonra almıştı ilk galibiyetini.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Şahsi düşüncem survivor gibi zor bir yarışmaya katılıyorsa bu tarz şeylere dayanıklı olmalı. Hayatımda spor yapmadım diyen bir insanın survivorda ne işi varki ? Fatmagül vardı birkaçyıl önce o yarışınca kalkıp gidiyordum ben. Birkaç ay sonra almıştı ilk galibiyetini.
oralarda rezil olup elenip geliyorlar sonunda.