Suriyeliler köpeğimi çaldı! 6 vs 2 içerir + 2 kişi ağır hasarlı

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
köpeğin cinsini tam bilmiyorum ama görenler bacakları uzun olduğundan av köpeği diyor.yalnız bu av köpekleri gibi zayıf cılız değil biraz kilolu gibi.zaten hiç ava falan çıkmadık :D
Benden sana ufak bir tavsiye köpeğine yemek vermeden önce 5 dakikalık ufak eğitimler ver mesela otur kalk yat bekle, yemeği önüne koy durmasını söyle bir süre dursun. Bu onun gözünde, seni lider konuma çıkartır ve kalan eğitimler daha kolaylaşır
--- Gönderi Güncellendi ---
Hahahaha sağol teşekkür ederim. Hortum tehlikeli ve kötü gerçekten inşallah çok büyük olmuyordur ama hortumu izlemek benim de hoşuma gidiyor nedense :D hatta bu yaz ayında ege bölgesinde hep deprem oldu sallandık ve alıştım içimden diyorum Allah'ım tehlikeli olmayacak şiddette yine sallanalım diye hoşuma gidiyordu :D. Tabii ben anormal biriyim sanırım benim için normal durum:D
Millet yağmur duasına eder sen deprem duası ediyorsun :D
Nasıl bir fantazidir bu yahu :D

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Benden sana ufak bir tavsiye köpeğine yemek vermeden önce 5 dakikalık ufak eğitimler ver mesela otur kalk yat bekle, yemeği önüne koy durmasını söyle bir süre dursun. Bu onun gözünde, seni lider konuma çıkartır ve kalan eğitimler daha kolaylaşır
--
karşı komşuyla beraber ilgileniyoruz.onlar pek eğitimle falan anlamıyorlar.yani onlarda bazen yediriyor
ben evin bahçesinde o söylediklerini defalarca yaptım.zaten oturup kalmayı el uzatmayı da o şekilde öğrettim.lakin bu seferde sadece o bölümde söylediklerimi yapıyor.evin birkaç metre uzağında beni dinlemiyor.yani bize ğek muhtac değil gibi.diğer sokak köpeklerin peşinden gidip birkaç gün sağda solda yatıyor.ne yapsam bilemedim.kulubesine bağlasam orada durmuyor

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
karşı komşuyla beraber ilgileniyoruz.onlar pek eğitimle falan anlamıyorlar.yani onlarda bazen yediriyor
ben evin bahçesinde o söylediklerini defalarca yaptım.zaten oturup kalmayı el uzatmayı da o şekilde öğrettim.lakin bu seferde sadece o bölümde söylediklerimi yapıyor.evin birkaç metre uzağında beni dinlemiyor.yani bize ğek muhtac değil gibi.diğer sokak köpeklerin peşinden gidip birkaç gün sağda solda yatıyor.ne yapsam bilemedim.kulubesine bağlasam orada durmuyor
Burdan anladığım şu köpeğin aç kalsa dahi sana bağımlı değil dışardada yemek bulabiliyor. Ve sokak köpekleriyle arkadaş olmuş iyice. Bence bu çok güzel bişey. Sonuçta onunda bir sosyal yaşantısı var. Bence köpeğin böyle mutlu onu bağlama lütfen. Daha fazla hiperaktiviteye ve dışarıya gitmesine neden olur

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
hocam cok gecmis olsun, suriyeliler gelmeden önce hümanist anti ırkçı falandım ben

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
hocam cok gecmis olsun, suriyeliler gelmeden önce hümanist anti ırkçı falandım ben
Eyvallah hocam.
Valla bende ırkçılık namına eser yoktu halada yok. Adamına göre muamele yapıyorum anlıcağın daha fazla :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
geçmiş olsun imhotep ırkçının önde gidenidir o olsa kan akardı...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ülkücü olmak iyidir :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Burdan anladığım şu köpeğin aç kalsa dahi sana bağımlı değil dışardada yemek bulabiliyor. Ve sokak köpekleriyle arkadaş olmuş iyice. Bence bu çok güzel bişey. Sonuçta onunda bir sosyal yaşantısı var. Bence köpeğin böyle mutlu onu bağlama lütfen. Daha fazla hiperaktiviteye ve dışarıya gitmesine neden olur
sonuçta köpek çöptede olsa yiyeceğini bir yerden bulur.açlıktan köpek ölmez
diye düşünüyorum.ama bir ara köpeğimin resmini arkadaşa gösterdim bana köpeğin çok üzgün demişti.buna çok üzülmüştüm :(
neden öyle dedi anlamadım.başka köpeklerle arkadaşlık duymasının kötü tarafı var.onlardan hastalık bulaşacağı endişesindeyim.bakımıyla pek ilgilenemiyoruz.yazları çok kaşınıyor.geçenlerde gece yarısı evin önünden geçen kendinden büyük 3-4 köpeğe kafa tuttu ben diğerlerını kovalamasam nerdeyse hayvanı parçalayacaktı.3-4 köpek birden benim köpeğime saldırmaya başladı.şerefsizler tek tek gelse neyse de .çete gibiler.bazen eve geldiğinde bitkin halsiz oluyor.başka köpeklerden darbeyi yıyınce aklı başına gelıyor :)

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Kavgayı hiç sevmem fakat çenesine dirsek attım diyince öyle bir rahalatladım ki keşke biraz daha tasvir etseydin :)

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Benim köpeğime yapacaklar yemin ederim canlı yayında 6'sına yapmadığımı bırakmam.

Son mesajlar