Süperonline'dan Türk.Net'te Geçiş

Bu konuyu okuyanlar

Zexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
-Süperonline'dan Türk.Net'te geçiş basit ve hzılı oldu 4 gün içinde geçtim. Hikayenin başından alırsam.

-Başvuru yaparken baştan sabit hatla geçmek istiyordum, sabit hattım süperonline kaldığı için geçemedim. Sonra yeniden denedim hizmet nosu ile geçtim.
-Başvuru yaparken hizmet nosu ile yaptıım internetten formu doldurdum. Çıkan kağıtlarla ve TC Kimlik fotokopisi ile MNG kargoyu kullanarak kargoladım. Türknette ulaştıktan sonra iki içinde bana kullanıcı adı ve şifre geldi bunu modeme girdim. Şu an bu interneti kullanıyorum.
-Sabit telefon şu anda süperonline'da pasif durumda 30 gün sonra Türk Telekom otomatik geçicek o sırada sabit telefon aktif olucak.

-Neden Türknette geçitm, denilirse AKK yok ve hız konusunda fiyatlandırma yok. Süperonline'da 100 ₺ ödüyordum 8 MB/s internet hızı.
-Türk.net internet hızı konusunda problem yaşamıyorum.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Umarım sorunsuz uzun süre kullanırsınız.Sorun olmadığı sürece en iyi ve en hesaplı iss Türknet.Altyapı telekomda olduğu sürece, kısa süreli çözümde bazen Türknet'in de eli kolu bağlanıyor.

DarkBurak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İyi günler umarım 2 sene olsa da mesajımı görüp cevaplarsın:) benim de şu an taahhütüm bitti superonlineden türknete geçeceğim.
Sorum şu ev telefonunu önemsemiyorum ama şu anda ev telefonu mevcut ve internet de ev telefonu da superonlinede. Ben şimdi geçiş işlemi başlattığımda türk telekomla uğraşmam gerekiyormu şubeye gidip de telefonu taşımam gerekiyormu yoksa sadece başvuru formunu kargolayıp arama onayına sesli cevap verince geçiş yapıyor mu?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İyi günler umarım 2 sene olsa da mesajımı görüp cevaplarsın:) benim de şu an taahhütüm bitti superonlineden türknete geçeceğim.
Sorum şu ev telefonunu önemsemiyorum ama şu anda ev telefonu mevcut ve internet de ev telefonu da superonlinede. Ben şimdi geçiş işlemi başlattığımda türk telekomla uğraşmam gerekiyormu şubeye gidip de telefonu taşımam gerekiyormu yoksa sadece başvuru formunu kargolayıp arama onayına sesli cevap verince geçiş yapıyor mu?
Hiçbir işlem yapmana gerek yok türknete başvuru formunu kargolayıp sesli onay veriyorsun geri kalan herşeyi onlar hallediyor onun dışında hiçbir işlem yapmıyorsun.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hiçbir işlem yapmana gerek yok türknete başvuru formunu kargolayıp sesli onay veriyorsun geri kalan herşeyi onlar hallediyor onun dışında hiçbir işlem yapmıyorsun.
2 yıl önce işler öyle değildi sanırım. Benim konuma bakabilir misiniz? Türknetten Millenicoma geçeceğim ama sorularım var.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
2 yıl önce işler öyle değildi sanırım. Benim konuma bakabilir misiniz? Türknetten Millenicoma geçeceğim ama sorularım var.
2 yıl öncesini bilmiyorum ben bu sene geçerken bu şekildeydi. Konunun linkini atarsanız bakabilirim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hocam konu 2 yıllıkmış ondan öyle dedim :blush:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hocam konu 2 yıllıkmış ondan öyle dedim :blush:
Konu iki yıllık farkındayım da son mesajı az önce atmış arkadaş yeni geçecek heralde ondan dolayı yanıt verdim.