Superonline mi vodafone net mi turknet mi

Bu konuyu okuyanlar

Eren_Altıok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Annemi ikna edebildim ve eve ilk defa internet bağlatıcığız. İnternette araştırdığımda ttnetin pek de oygun olmadığını gördüm. Turknet super online ve vodafone neti uygun gördüm. Aradığım internet cs de fln max 90 ping verebilsin. Bu 3 internet sağlaıycısı arasından hangisini önerirsiniz. Bu arada istanbul küçükçekmece manolya evlerinde oturuyorum. Altyapı fiber max 85 mbgs. Beğendiğim paketler ise aşağıda(vodafon netde 50 mbgs olanı beğendim)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    44.5 KB · Görüntüleme: 443
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    52.5 KB · Görüntüleme: 795
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    95.1 KB · Görüntüleme: 602

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Annemi ikna edebildim ve eve ilk defa internet bağlatıcığız. İnternette araştırdığımda ttnetin pek de oygun olmadığını gördüm. Turknet super online ve vodafone neti uygun gördüm. Aradığım internet cs de fln max 90 ping verebilsin. Bu 3 internet sağlaıycısı arasından hangisini önerirsiniz. Bu arada istanbul küçükçekmece manolya evlerinde oturuyorum. Altyapı fiber max 85 mbgs. Beğendiğim paketler ise aşağıda(vodafon netde 50 mbgs olanı beğendim)
Turknet kullanıyorum tavsiye ederim. :)

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Tatbiki Turk Net
Mesaj otomatik birleştirildi:

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=RQA26IX36AJI

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: RQA26IX36AJI

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
türk net öneririm

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben 100 mbps paket aldım 86 Tl 90 mbps hız alıyorum upload normalde 4 mbps fakat corona vürüsünden dolayı 8 mbps yaptı türktelekom ve sorunumu hemen çözüyorlar bu güne kadar sorun yaşamadık

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Hiç vodafone önermem çünkü ilk 2 yıl yaptırdım hiç sorun yoktu ama ne olduysa ikinci kez iki yıl yaptırınca sorunlar olmaya başladı ve neredeyse 5-6 kere internet 1-2 gün gitti ve aradık hep aynı düzelttik diyorlar.Bir de şimdi ise 48 saatte geri döneriz dediler ama sonra 24 nisana ertelediler.Babam sinirden artık adamlar gelse dalar.

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Biz yılardır Süperonline kullanıyoruz fakat Superonline Adsl ve Vdsl paketleri çok pahalı Fiber internet birazda makul ama yine Turk Net en uygunu Yüksek hız Düşük fiyat ve sözleşme yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sene başında Turk Nete geçtik ve bir sıkıntı yaşamadık hep yüksek hız

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Hiç vodafone önermem çünkü ilk 2 yıl yaptırdım hiç sorun yoktu ama ne olduysa ikinci kez iki yıl yaptırınca sorunlar olmaya başladı ve neredeyse 5-6 kere internet 1-2 gün gitti ve aradık hep aynı düzelttik diyorlar.Bir de şimdi ise 48 saatte geri döneriz dediler ama sonra 24 nisana ertelediler.Babam sinirden artık adamlar gelse dalar.
çok haklı yorum bizde türk nete geçmeden önce vodafona geçmek istemiştik ama şansımıza 15 günden uzun bir süre gelmediler her seferinde yarın kesin gelicekler diyolar gelmiyolardı sağolsun türk net çok güzel ilgilendi bizimle belirttikleri süre içerisinde bağlandı internet.

millonertiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Altyapında fiber varsa superonline haleki superonline öneririrm yok ise türknete bak varsa türknet ve vadofonedan uzak dur sebepini sorcaksan türknete müşteri hizmetleri canlı olarak yok ve çok fazla şikayet var superonline fiber bakımından iyidir istersen daha yüksek hızlar alabiliyorusun 5 mbps upload seni kesmiyosa 10 mbps ve ya daha üstünü alabilirsin kısaca fiber varsa superonline vdsl2 varsa türknete yönelebilirsin

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ttnet Dışında Gelişen Özel Internet Sağlayıcılar İçerisinde Eskilerden Şuan Hayatta Kalan Superonline'dır ve Bildiğim Kadarıyla Kendi Alt Yapısını Kulkanan Tek (TTNET Dılında) Sağlayıcıdır. Diğerleri TTNET'in Altyapısını Kullanıyor Diye Biliyorum.

Superonline 56k Modem Zamanında Bile Çok Kaliteli İdi. Şuan Kullanan Arkadaşlarım Var ve Çok Memnunlar, Diğer Sağlayıcılarda Abone Okup Şikayetçi Olan Arkadaşlarımda Birbir Geçiş Yaptılar ve Memnunlar. Pahalı veya Ucuz Bunlar Ayrı Bir Tartışma Konusu.