Süperonline Kota aşım hızı artık 3 mb

Bu konuyu okuyanlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Arkadaşlar duyuru, Turkcell Süperonline artık adil kullanım kotasını geçtiğimiz zaman hızımın 3 mb düşüyor :D
Ödediğimiz fiyat 49 tl, önceden 49 tl e 1 mb sınırsız internet vardı, şimdi ise 100 gb kadar 20 mbit sonrası artık 3mbit oldu, bunada şükür, açıkcası sevindim artık, istediğimi indirebileceğim artık

Bizim internet tarifeden bir görüntü
c74g2.jpg

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
keşke bu vodofone 3G Wınn'dada olsa :( kotayı geçtinmi %95 yakın düşürüyorlar hiç kullanamıyorsun :(

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Günaydınla alakası yok, ttnette olduğunu biliyorum ama süperonline aktif etmemişti, anca gördük neyleyim :D sende haklısın sonradan gördük günaydın o zaman banada :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Günaydınla alakası yok, ttnette olduğunu biliyorum ama süperonline aktif etmemişti, anca gördük neyleyim :D sende haklısın sonradan gördük günaydın o zaman banada :D
Ay başından beri böyle. Hatta denemek için ilk gün 25gb akk yi bitirdim. :)

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Arkadaşlar onlime işlem merkezinde adsl şifresi değiştirilebiliyor mu? Aradım bulamadım.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bügün beni Türkcell süperonline müşteri hizmetlerinden aradılar, internetten memnunmusunuz diye, bende iyi güzel hoş ama şikayetim var dedim, adil kota kullanımdan hiç memnun değilim, hızım 20 mbit ama bir ay boyunca 20 mbit kullanmak istiyorum dedim, sürekli netin başındayım kota felan istemiyorum dedim, kadın dediki, şu anda çalışma var, zamanla hız yükselecek dedi, inşallah dediği doğrudur. Şu anda en düşük 3 mbit oluyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bügün beni Türkcell süperonline müşteri hizmetlerinden aradılar, internetten memnunmusunuz diye, bende iyi güzel hoş ama şikayetim var dedim, adil kota kullanımdan hiç memnun değilim, hızım 20 mbit ama bir ay boyunca 20 mbit kullanmak istiyorum dedim, sürekli netin başındayım kota felan istemiyorum dedim, kadın dediki, şu anda çalışma var, zamanla hız yükselecek dedi, inşallah dediği doğrudur. Şu anda en düşük 3 mbit oluyor.

İnşallah doğrudur da düzgün bir şey yaparlar. (Laf yememek için öyle dememiştir umarım. :) )