Superonline Hakkında Yardım

Bu konuyu okuyanlar

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bugün'den itibaren Superonline'a geçmeye karar verdim ancak TTNET'te taahhütlü tarifem ve 2.5 yıl önce alınmış bilgisayar taksiti devam ediyor.Ancak bu taksit bu yazın bitecek,aklımda bir kaç soru var bilen arkadaşlar bilgilendirirseniz iyi olur.

Superonline geçişlerde TTNET'te kalan borcu Superonline'nın ödediğini söylüyorlar doğru mudur? Eğer ödemiyorsa ben ödeyeceğim düşük bir mebla kalmış.:)

Bizim bulunduğumuz sokakta Superonline fiber var ancak binada yok çekiyorlar diye biliyorum?

Bilgilendirirseniz iyi olur.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Apartmanda yeterli sayıya ulaşmak lazım. Siteyse sitede bulunması gerekir. Fiberi tek daireye çekmiyorlar. Belli bir sınırları var bir apartmanda mesela. İlk soruyu bilmiyorum.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Apartmanda yeterli sayıya ulaşmak lazım. Siteyse sitede bulunması gerekir. Fiberi tek daireye çekmiyorlar. Belli bir sınırları var bir apartmanda mesela. İlk soruyu bilmiyorum.

İmza gibi bir sayımı yoksa,belli bir sayının geçmesimi eğer öyleyse imza konusu sorun olmaz ama geçeceklerini sanmıyorum,çoğunluk Subay vs. askeri bina olduğu için.

Metronet nasıl olabilir,BPL olarak?

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
internete ait cayma bedeli karşılanır ancak bilgisayarın kalan taksitleri karşılanmaz.

apartman için belirli bir sınır yoktur. güzergah dahilinde 6 daireli 2 oturanın olduğu binalarda da aktif olduğu vardır.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
internete ait cayma bedeli karşılanır ancak bilgisayarın kalan taksitleri karşılanmaz.

apartman için belirli bir sınır yoktur. güzergah dahilinde 6 daireli 2 oturanın olduğu binalarda da aktif olduğu vardır.

Taksit önemli değil,öğreneceğim detayları Superonline'dan.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Bizim bulunduğumuz sokakta Superonline mevcut ancak resmi sitede fiber olduğu gözükmüyor.''Ankara/Yenimahalle/Işınlar.''

Bir kişi için fiber hat çekilme durumu olması gerekir,bir de Ankara'da Superonline bayi olarakmı yoksa müşteri hizmetleri olarak mı hallediliyor?

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
superonline aktif olan her yerde gidip görüşebileceğiniz en az 1 bayisi bulunmaktadır. aynı zamanda 0850 222 0 222 müşteri hizmetlerini aradığınızda da size yardımcı olacaklardır. eğer şu an binanızda fiber internet yoksa şöyle bir seçeneğiniz de olabilir. superonline adsl alıp daha sonra binanızda fiber geldiğinde fibere yükseltebilirsiniz. mesela 4 ay içerisinde fiber gelirse ilk 4 ay adsl i sadece 10 tl den kullanmış olursunuz.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
superonline aktif olan her yerde gidip görüşebileceğiniz en az 1 bayisi bulunmaktadır. aynı zamanda 0850 222 0 222 müşteri hizmetlerini aradığınızda da size yardımcı olacaklardır. eğer şu an binanızda fiber internet yoksa şöyle bir seçeneğiniz de olabilir. superonline adsl alıp daha sonra binanızda fiber geldiğinde fibere yükseltebilirsiniz. mesela 4 ay içerisinde fiber gelirse ilk 4 ay adsl i sadece 10 tl den kullanmış olursunuz.

Bende öyle düşünüyorum,Ankara/Yenimahalle'deki bayisi nerede araştırdım ancak bir şey bulamadım bilginiz varmı?

My Ortak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorunuzun cevabını süperonline müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

erkags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar fiber interneti müstakil evlere veriyorlar mı?

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bölgenize göre değişiyor diye biliyorum. Eğer bölgenizde fiber var ise bazen farklı binanın sw'den destek alarak kurulum yapabiliyorlar diye duymuştum