Superonline Aylık İndirme Rekoru

Aylık İndirme Rekoru ?

• Kullanılan toplam oy
    38

Bu konuyu okuyanlar

MrKSK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiber rekorlarını görelim :devil2:

15wnc0m.jpg

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
AKKsız fiber olsa :D Birde burda olsa süper olurda :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=268781]RapLex[/MENTION]
Akk yokmu acaba ? Dsl mi fiber mi ?

cywarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bakıyorumda siz bunlara rekormu diyonuz :D ben daha 2 ay önce 700 gb indirmiştim oda düşük hali 16 mbit hızımvar ama durmak yok indirmeye devam premium derdin olmayınca herşeyi indirebiliyorsun :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bakıyorumda siz bunlara rekormu diyonuz :D ben daha 2 ay önce 700 gb indirmiştim oda düşük hali 16 mbit hızımvar ama durmak yok indirmeye devam premium derdin olmayınca herşeyi indirebiliyorsun :D
AKK yoksa hertürlü giderimde :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bu gün 30dk ya The Big Bang Theory 2 sezon indirdim. Game Of Thrones 2 sezon ise 10dk ya indi. Elimde harddisk olsa sen düşün okulu nasıl sömürürüm :p

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=264936]Webkurum[/MENTION] AKK olmayan paket aylık 129TL ücreti var. ama tavsiyem biri adsl ilk 5 ay 5tl sonra 124.9 baya ucuza geliyor. ben geç farkettim.

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 internet bağlantısından günde 230gb~ ayda 7tb~ kullanım var cafede :))

yevans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nisan ayına kadar ttnetten her ay ortalama 400 gb indiriyodum son zamanlarda 50 gb kota yüzünden durumum içler acısı super online şimdilik iigibi belki ona geçerim

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bu kadar ne indiriyorsunuz ki? Indirdiklerinizu izleyebiliyormusunuz? Oynaya biliyormusunuz? Kullana biliyormusun. Bende limit falan yok hizda iyi ama bugune kadar 300GB down/up gecemedim!

Dreamcast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=3]Adil Kullanım Kotası Kesin Çözümü (AKK Çözümü)[/h]

Arkadaslar Adil Kullanım Yasası Saçmalığını Kaldırmanın Bir Yolunu Keşfettim.

Evet Evet Yanlış Okumadınız . Hızınız Normalde Ne ise Onu Kullanabileceksiniz. 16 mbit se 16 , 8 mbit ise 8, 20 mbit ise 20

Peki İşin Sırrı Modemde Desem ! Evet Seslerinizi Duyuyorum Saçma Diyorsunuz. Evet Banada İlkten Saçma Gelmişti.Ama inceleme Sonucunda Modemin Açığını Bularak 1Mbit Hızımı 16 Mbite Çıkardımki Saten 16 Mbit Kullanıyorum :)

Peki Nasıl Buldun Veya Nasıl Keşfettin Gibisinden Sorularınız Vardır Muhakkak.
Öncelikle Şunu Belirteyim.

Ben Adil Kotamı 8-10 Günde Bitiren Birisiyim Ve Ay Sonuna Kadar 1 Mbit ile Kullanmaya Çalışıyorum ki Bu Saçmalık Çok Canımı Sıkıyor
Neyse Sorunuza Gelelim.

Evet 2 Yıldan Beri Kullandıgım Modemde Bir Sorun Oldu Ttnetin Modemiydi. Yeni Modem Almak Zorunda Kaldım. Yeni Modemi Taktım Kurdum. Ve Bir Video Açayım Dedim. Alttaki çizginin Doluş Hızı Dikkatimi Çekti Ve SpeedTest Yaptım 16 mbit Hızım Vardı Şaşırdım Tabiki Film Felan İndirdim.
Yaklaşık Bir Saat Sonra Hızım 1 Mbite Düştü.

Ve Anladımki Kesinlikle Ttnet Veya Diğer Şirketler Modemin Ayarlarına Göre Hız Kısıtlama Yapıyorlar
Bunu Üzerine Modemin Ayarlarını Kurcaladım Yaklaşık Bir Saat İçinde Bir Açık Keşfettim

TCP - MSS Ayarı Vardır Orasını 1000 Yapın Mtu Ayarı Eğer 1480 Ellemeyin En Alttaki
Ayarları Değiştirdim Biraz 150 KB İndirme Hızım 400e Çıktı Birazdaha Oynadım 600..... 16 Mbit Hızım Olana Kadar Ve Doğru Değeri Bulana Kadar Değiştirdim. Ve Tabiki Buldum. 16 Mbit Hızım Var Şuan Ve Adil Kullanım Saçmalığı Bana İşlemiyor.

Bu Ayarlama Modemden Modeme Değişmektedir. Modeme Giriş Yapınız http://192.168.2.1/ http://192.168.1.1/ Http://192.168.1.2 http://192.168.2.2/ Bunlardan Birisi Modeme Giriş yapacaktır. Arayüz ayarları - internet ayarları - ip ayarları gibi değişmektedir. Kurcalayarak Bulabilirsiniz.
Bu Ayarlamaları Değiştirirken Bir yandan İnternet Download Manager İle birşeyler İndirmede Olunuz

NOT: Ayarları Bulupta Yapamayan Arkadaslarıma Sesleniyorum modeme format atıp Yani Resetleyip Öyle Denedim Ve Çalıştı. Yani Ayarı Bulupta Yapamayan Arkadaslarım ilk Önce resetlesinler Modemi Sonra MTU ayarlarını Değiştirsinler. DNS Ayarlarınızı 8.8.8.8 - 8.8.4.4 Yapın.