Süperonline adsl mi ttnet fiber mi?

Bu konuyu okuyanlar

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. ocak ayında süperonline ile taahhütüm bitiyor (8 Mbit) ve acaba ttnet fibere geçsem mi diyorum. bizim burda süperonline fiber yok. olsa direk geçerim ama ttnet fiber var. özellikle kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ttnet fiber nasıldır...

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilen kullanan yok mu...

AeonfluxTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam,

superonline adsl, ttnet altyapısını kullanarak hizmet veriyor. ttnet fibere dair herhangi bir bilgim yok açıkçası. ttnet fiber olan yere, superonline fiber veremiyor zaten bina ile olan sözleşmeler gereği. superonline'dan memnunsan hiç değiştirme ama illa fiber olsun 20mbps kullanacağım diyorsan sen bilirsin :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Benim anlamadigim su: Süperonline ttnet'in altyapisini kullaniyorsa, ttnet'den nasil daha iyi hizmet verebiliyor? Bildigim kadariyla kullananlarin cogu so'dan memnun dogru mu?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Evde superonline adsl kullanıyorum. 16mb sözde 75GB akk (şimdiye kadar aylık 100GB ile 1TB arası download ortalamasında hızım düşmedi.) 60TL ödüyorum. Kopma falan yok. Müşteri hizmetleri mükemmel. Bekleme süresi çok düşük.

Dükkanda TTnet kullanıyorum 76GB download olduğu anda 3mb e düşüyor hız. Ara sıra kopma yaşıyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşana kadar tekrar net geliyor ve zaten internettesiniz deyip beni deli ediyorlar. Seçim sizin.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim anlamadigim su: Süperonline ttnet'in altyapisini kullaniyorsa, ttnet'den nasil daha iyi hizmet verebiliyor? Bildigim kadariyla kullananlarin cogu so'dan memnun dogru mu?

Evet hocam o benimde kafama takılıyor. Ben superonline dan çok memnunum ama aynı fiyata Fiber imkanı varken neden fiber kullanmayayım. Ama daha önce ttnet adsl kullandım ve hayattan bezdim. Yine aynısı olur mu diye şüphe içindeyim...

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Süperonline adsl de telekom altyapısını kullanıyor. Fiberde kendi altyapısını.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Turkcell Superonline kullanıyorum. 50 mbit 100 gb akk 59 tl. Gerçekten aldığımdan beri elektrik gitmesi dışınca hiç bir zaman internetim kesilmedi.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar superonline sürekli arıyor taahhütünüz bitiyor diye. Bende ttnet e geçmekte kararsızım. Sizce ttnet fibere geçeyim mi. Kullanan var mı hiç. Eğer fiber hizmeti adsl gibi berbat ise hiç geçmiyim ttnet e

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
TTNET Fiber elbette, ADSL'den çok daha iyidir.

Superonline ADSL'de, TTNET'in altyapısını kullanıyor zaten.

Ama fiber konusunda, tartışmasız Superonline.