SuperOnline adsl kullananlar memnun mu ?

Bu konuyu okuyanlar

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Merhaba arkadaşlar, pazartesi günü superonline'a geçeceğim. Superonline adsl kullanan arkadaşlar memnun olup olmadıklarını, hız düşmesi yaşayıp yaşamadıklarını bildirirse kafamda ki soru işaretleri de kalkmış olur.

aderanc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sakın geçme ! Sözde 20Mbit sınırsız kullanıcısıyım. Ayın 3'ü diye film indirmekten, izlemekten, vidyo seyretmekten korkuyorum. Altımıza ferrari verip çeyrek depo yakıt verip bizden full depo yakıtla gidilecek yere çeyrek depo ile varmamızı istiyorlar. Kandırıyorlar hep. Diyorlar aynı paraya 2 kat hızlı olsun sözleşme yenileyelim, vazgeçerseniz aradaki kampanya farkını ödeyip eski sözleşmeye dönebilirsiniz diyorlar ancak vazgeçmek istediğinde olmaz öyle şey diyorlar.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Hız düşmesi mi o da ne? :D Bence fazla düşünmene gerek yok, direk geç. Benim Superonline'daki 2. senem şu an 20 mbps tarifesindeyim. Aylık en fazla 70-80GB indirme yapıyorum ve adil kullanım 100GB imiş bu nedenle hız düşmesi hiç yaşamadım.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Birbirine zıt iki yorum. Diğer yorumları da beklemedeyim :)

hamzatbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 Yıldır Superonline ADSL kullanıyorum... Müsteri hizmetleri çok güzel en ufak bir sıkıntıda yardımcı oluyorlar. Ama.... Eğer bulunduğun yerdeki Türk Telekom Alt Yapısı köytüyse veya oturduğun binadaki kablolarda problem varsa vay haline... Otamatikman alt yapı sorununuz var diyorlar ve elektrikçi getirip tesisat yenilettiriyorsun... bu sorun yılda bir karşına çıkıyor. Ayrıca eğer Fiber Optik Altyapınız yoksa Türk Telekomunun altyapı problemleri ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Haaaa.... Yinede T.Telekomdan iyi olduğu kesin. En Azından Müsteri Hizmetleri Departmanı Olarak.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Bulunduğunuz yerde fiberoptik kablo alt yapısı var mı?

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
arkadaş süperonline adsl sormuş bazı arkadaşlar süperonline fiber den bahsetmiş. Lütfen dikkat edelim fiber değil adsl soruluyor. Bende ttnet den memnun değilim ping değerleri çok kötü, sabaha karşı saat 4 civarında baktığımda 100 pingi anca görüyorum. yağun saatlerde zaten 150 civarında. Bende süperonline adsl e geçsem ping değerlerim düzelirmi yoksa aynı mı kalır?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
O zaman TTnet altyapısı kullanılacak demek oluyor yani her şey bulunduğun yerdeki altyapıya bağlı.

etoo09

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende 1 ay oldu gecelı superonline a gayet memnunum neden derseniz 8mb kadar 25 gb Adil kullanım hakkı olan tarifedeyim fakat 120 gb indirmeme ragmen hızda bir değişiklik olmadı . TTnette aynı tarifede arkadas 0.80kb la indirirken ben 700-800 kb ile indiriyorum :)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Konu dışı olacak ama kafam karıştı;

800 kb/sn ile indiriyorsam, ben 8 Mbit i kullanıyorum demek mi yoksa 0,8 Mbit mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle düzelir. Superonline ttnete göre yaklasık 5 kat iyi speedtest ping sonucu verdi bende. Ayrıca oyun içi gecikme 150den 45-50lere indi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar madem ttnet altyapısı kullanıyor superonline nasıl ondan daha hızlı oluyor??

OceanDestiny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 20 mbps hız olcak ohooo :D ben 8mbps ile ayda 525gb ı görmüş biriyim :) bizim burlarda fiber alt yapı yok.. yeni yeni başladılar değiştirmeye :) bu yuzden yollarda yurunmuyor gerci yoldemeye bin şahit ister :) bakalım hayırlısı.. kullanmıs olsam öneride bulunabilrdim fakat ben sana kullanmadan tavsiye edeyim :) fiber fiberdir bence :)

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Şu an kullanıyorum çok memnunum kesinti falanda yok

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
adls olarak zaten ttnet alt yapasını kullanıyor ama bence daha kaliteli hizmet sunuyorlar. şahsen ben ttnette sürekli kopma problemi yaşıyordum bıktırmıştı çzüm bulamadılar aynı santralden superonline ile bağlanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Yeni taşındığım semtte fiberoptik alt yapı olmadığı için 6 aylık fiber paketimi iptal edip (cezasız) kampanyalı adsl hattına geçirdiler. İlk altı ay 10 lira verdim. Yanlışlıkla 3 tane modem gönderdiler kargo ile. Ne yapayım diye sorduğumda szahmet olmazsa uygun bir gününüzde kargo ile göndermenizi rica ederiz dediler :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar - ay oldu binaya kablo geldi ancak ana hatta bağlamadılar. ay önce ttnet e ait telefon internet falan hepsini iptal ettirdim. Superonline a geçsem dedikleri hızı yani 20 mbps i alırmıyım. Ayrıca upload download oranı nedir bilen varmı? Birde acaba ne zaman dairelere verilecek?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yorumlararınıza göre superonlıne geçilebilir şimdi bir arkadaş geldi 20 mbps + ev telefonu + kablo tv yayınları için 64 tl dedi rakam güzel...ama kanal ve ev telefonu ucrati nasıl olur bilmiyorum bu kampanyadan faydalanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar banada ev telefonu ve ınternet 59 tl dedıler bende kararsızım gecsemmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
superonline aboneliğinize son vermek istediğinizde ananızdan emdiğiniz sütü fitil fitil burnunuzdan getiriyorlar.

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 2 senedir kullanıyorum 8 senedir de internet kullanıyorum boşa geçen 6 seneye acıyorum özellikle smile adsl kullandığım zamanlara (hırsız köpekler) gayet memnumum müşteri temsilcisi felan 10 numara 8mbit limitsiz war sanıyede 1mb indirme yapıyorum IDM ile ile nette sıkıntı yok kesinlikle tavsiye ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kararsızımm. telefon 100 dakka 1 yıl . modem 50 serisi aırtıes veriyorlarmış bugun karar vermeliyim
anlayamadımm kafam karıştı. 300 lük modem teknosada 189 tl. cazip aslında bkalım. yardım lutfen. muhatap bulunamıyor diyorlar ama bilemedim bakalımm ..

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Memnunum..Ama öyle şahane,süper,kral vs diyecek kadar değil sadece memnunum yani :)
En azından kazık netten(ttnet) 1 gömlek üstün

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Memnunum..Ama öyle şahane,süper,kral vs diyecek kadar değil sadece memnunum yani :)
En azından kazık netten(ttnet) 1 gömlek üstün
+1
super1.gif

asaftaylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aman dikkat ! Kesinlikle tavsiye etmem çünkü: 1) Müşteri hizmetlerinden hiçbir çözüm alamazsınız. 2) Sıksık arıza olup bağlantı kesiliyor ve bıktırıyorlar. 3)Ben en son yıldım ve başka firmaya geçtim ama 24 ay taahhütüm olduğu için hat kesik olmasına rağmen faturalar geldi, kullanmadığım hattın ödemesini yaparken sistemleri kabul etmedi ve borçlu gözüktüm 6 sefer ısrarıma,şikayet kayıtlarıma rağmen sistem ödeme almadı ve aboneliği iptal ettiler. Çözülecek diyerek geçiştirdiler .. En son 420 tl cayma bedeli !!! + 300 tl icra borcu çıkardılar 10 gün içinde ödeyeceğim bu modern şehir eşkiyalarının haracını !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sakın denemeyin!Yalancılar ve arıza olunca telekomdan yardım istiyorlar!10 gündür bağlantım yok!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonla arayıp ttneti iptal edelim süperonlıne geçelim ttnetteki tüm iptal ücretlerini biz ödiyeceğiz dediler şimdide inkar ediyorlar biz öyle bir şey demdik diye ttnet bana 200 tl fatura gönderdi süperonlıne bana kazık attı bilginiz olsun

Son mesajlar