Superonline 100Mbps Fiber ile download!

Bu konuyu okuyanlar

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
fiberin avantaji aradaki psikopatlarla ugrasman gerekmez. kablo bagliysa tam hiza yakin olur yada hic calismaz bi sorun varsa :D
sorun olsada fiber bitip metal kablo kisminda olur onu da duzeltilicek sorun ulasilabilir alan icinde oldugu icin tamirci tamir etmese bile tamiri zor bisey degil genelde :p
telefon hattinda biyerde bi kopuk oluyo . iki yil telekomla muhatap olman gerekiyo :p adamlar kendileri de bilmiyo sorunu yolda kopek gorseler aha bunun sucu bunun yuzunden internet yavas git yakala onu sor hesabini tarzi cevaplar veriyolar :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
fiberin avantaji aradaki psikopatlarla ugrasman gerekmez. kablo bagliysa tam hiza yakin olur yada hic calismaz bi sorun varsa :D
sorun olsada fiber bitip metal kablo kisminda olur onu da duzeltilicek sorun ulasilabilir alan icinde oldugu icin tamirci tamir etmese bile tamiri zor bisey degil genelde :p
telefon hattinda biyerde bi kopuk oluyo . iki yil telekomla muhatap olman gerekiyo :p adamlar kendileri de bilmiyo sorunu yolda kopek gorseler aha bunun sucu bunun yuzunden internet yavas git yakala onu sor hesabini tarzi cevaplar veriyolar :D
sırf o yüzden superonlayna geçmeyi düsünüyorum, tabi önce nalet olası 1 senelik sözleşme bitince.

3mbit olması lazım.
3 mbit olması imkansız. ben 8mbite kadar limitsiz kullanıyorum 3 e düsüyor.
arkadaşım 22 mbit kullanıyor (smile) 11 12 e düşüyor.(fiber değil.)
konuyu açan arkadaşın net fiber bide 100 mbit alıyor akk den sonra 20 den aşşa düşmemesi lzm:closedeyes:

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
sırf o yüzden superonlayna geçmeyi düsünüyorum, tabi önce nalet olası 1 senelik sözleşme bitince.

3 mbit olması imkansız. ben 8mbite kadar limitsiz kullanıyorum 3 e düsüyor.
arkadaşım 22 mbit kullanıyor (smile) 11 12 e düşüyor.(fiber değil.)
konuyu açan arkadaşın net fiber bide 100 mbit alıyor akk den sonra 20 den aşşa düşmemesi lzm:closedeyes:

Süperonline sözlşmeni karşılıyor. Benim 350 liralık uydunet sözleşmemi faturadan şu an da düşüyor:) Yani superonline ile konuş, diğerini kapat.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Süperonline sözlşmeni karşılıyor. Benim 350 liralık uydunet sözleşmemi faturadan şu an da düşüyor:) Yani superonline ile konuş, diğerini kapat.
şimdi süper onlineyi arıcam. Allah razı olsun. bende kara kara düşünüyordum :).
11 aylk söleşme kaldı ztn dahada dayanamıcakdım. superonlinedede yaln internet varsa :D turktelekom sana elveda :p

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Hepsi için geçerli... BTK kararı bu.

Sen yinede sor ancak benim faturadan düşüyorlar. Yalnız son ayın faturasını alman lazım. Yani ödediğin taahhüt miktarını faturalandır.

Fiberde telefona gerek yok. Ben şu an 20 mbit 25 GB AKK (50 GB da olabilir, çünkü 25 i geçtim hızım d
şmedi.) sınırsız kullanıyorum, gayet memnunum.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
TTnet Akk olayını Kota Açımında Sonra 1 MegaBit Olan Hızı Mahkeme Kakarı İle 3'e Çekti..

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
akk li fiberin manası kalmamış :)

Hepsi için geçerli... BTK kararı bu.

Sen yinede sor ancak benim faturadan düşüyorlar. Yalnız son ayın faturasını alman lazım. Yani ödediğin taahhüt miktarını faturalandır.

Fiberde telefona gerek yok. Ben şu an 20 mbit 25 GB AKK (50 GB da olabilir, çünkü 25 i geçtim hızım d
şmedi.) sınırsız kullanıyorum, gayet memnunum.
2 dk önce aradım. 5 ağustos günü hizmet çalışması varmış diye Müşteri Temsilcisi hanfendi cevap veremedi soruma.
akşam 10dan sonra arıcam.

birde komik bir konuşma geçdi;
+ttnetten superonlayna geçersem sözleşmemi sizmi ödiyeceksiniz?
-ttneti arayıp bilgi alabilirsiniz.
+sizin ttnetle ortaklığınız mı var ? :D
-hayır, bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz ttnetten.

yuh be kardeşim. superonlinenin ödiyeceği sözleşme parası için ttneti arayıp bilgi mi alınır :)
birde bulunduğum semtte fiber yok :/ 8 mb e kadar sınırsız 59 tl lie geççem. telefonuda super onlineye geçrcem. sabit ödeme olan 16 tl dende yırtarım :D baya karlı olcak

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
akk li fiberin manası kalmamış :)

2 dk önce aradım. 5 ağustos günü hizmet çalışması varmış diye Müşteri Temsilcisi hanfendi cevap veremedi soruma.
akşam 10dan sonra arıcam.

birde komik bir konuşma geçdi;
+ttnetten superonlayna geçersem sözleşmemi sizmi ödiyeceksiniz?
-ttneti arayıp bilgi alabilirsiniz.
+sizin ttnetle ortaklığınız mı var ? :D
-hayır, bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz ttnetten.

yuh be kardeşim. superonlinenin ödiyeceği sözleşme parası için ttneti arayıp bilgi mi alınır :)
birde bulunduğum semtte fiber yok :/ 8 mb e kadar sınırsız 59 tl lie geççem. telefonuda super onlineye geçrcem. sabit ödeme olan 16 tl dende yırtarım :D baya karlı olcak
bolgede fiber yoksa telefonparasi odemeye devam ediceksin ve fiber de vermiyolar benim bildigi.
sonra o sozlesme borcunu odeme olayi kampanyasi bitmis olabilir. :p
bittiyse de odemiycekler demektir .

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
AKK geçmişim Süperonline fiber.
2102826915.png

Youtube 720p sorunsuz izleniyor hatta izlemeden önce doluyor. 1080p de arada hafif donma oluyor.

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
download manager"ın indirilen parçaları birleştirmesi indirmekden daha uzun sürecekdi nerdeyse :D
güle güle kullan harika bişey :)

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
offffffffffff offffffffffff dıyorum baska bır sey demıyorumm

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdi 3 mbps e çıkarıldığına inandım.:))

süperonline tarafından 3 mbps çıkarıldığına dair mail..