SüperADSL'de İndirim!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türk Telekom'un internet fiyatlarını düşürmesi, son kullanıcılara yansımaya devam ediyor. TTNet ve SmileAdsl'den sonra SuperADSL de indirim yaptı.

Ağustos ayı boyunca, Superonline SuperADSL abonesi olanlar, 1 Megabit 4 GB'lık aboneliğe 29 YTL yerine ayda sadece 24,90 YTL ödeyecekler. Ayrıca "kablosuz modem" ya da "kablolu modem + webcam (2 Megapixel ) hediye" seçeneklerinden birini tercih edebilecekler. Hediye seçeneğinden faydalanan aboneler 3 ay boyunca; faydalanmak istemeyen aboneler ise 12 ay boyunca bu indirimden yararlanacaklar.

SuperADSL'in Avantajları

:: 5 adet Virüs, Spam Korumalı e-posta Adresi
:: 1 GB e-posta alanı
:: 150 Ülkeden Uluslararası Kablosuz Bağlantı
:: 7/24 Müşteri Hizmeti
:: Kurulum Destek
:: Ücretsiz, sınırsız Dial-up Erişim Paketi
:: BabyCam & SuperCam Hizmeti
:: SuperTalk ile bedava telefon görüşmesi

:: Hangi ISS'i (TTNet, SmileAdsl, Superonline, vb.) kullanıyorsunuz? Cevabınızı forumda paylaşın.

Bilgi için: Superonline
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

hido_51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet 4 gb 1024 kullanıyorum .. indirimlerden yararlanamadıgım için kınıyorum turktelekomu...

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Rekabet her zaman iyidir! Geçsin hepsi indirime :)

gaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence telekom digerlerine göre cok ama cok cıddı ındırım yaptı.ozeller bıraz bocalar.turbo adsl belkı adsl2 oldugundan one gecebılır.

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
telekoma bir kin ve nefret içerisindeyim kotalılara bu kadar özen göstermediği için göstermemeye de devam edecek ben de onlara sürekli kin şiddet ve küfür dolu mesajlarımı ileticem

Saygılarla

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
alperveli dedi ki:
telekoma bir kin ve nefret içerisindeyim kotalılara bu kadar özen göstermediği için göstermemeye de devam edecek ben de onlara sürekli kin şiddet ve küfür dolu mesajlarımı ileticem

Saygılarla
Evet bize üvey evlat muamelesi yapılıyo parayı alırken alıyolar ama..

kaptanyalnizkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitemkar olacağınıza değiştirin operatörünüzü anlaşma yapıp ondan sonra zarar etmeyecekseniz. değiştirin telekomu bitsin sıkıntınız, sabit telefonda seçenek yok ama adslde var kullanın kartınızı, ne duruyorsunuz sitem edenler, siz ttnetten vazgeçmezsiniz bilirim ben. geçenki seçim işindeki gibi

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
acaba telekomu bırakıp baska yere geccek herhangı bır ucret odeyecekmıyız??? sunucular servıs saglayıcıları fılan ıyımı yanı yıne hızlı baglanabılırmıyız?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
:: 150 Ülkeden Uluslararası Kablosuz Bağlantı
ile neyi kastediyorlar tam anlamadım :L

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
flood_77 dedi ki:
acaba telekomu bırakıp baska yere geccek herhangı bır ucret odeyecekmıyız??? sunucular servıs saglayıcıları fılan ıyımı yanı yıne hızlı baglanabılırmıyız?

İki sıkıntı var bu konuda. Bunlardan ilki, Telekom ile yaptığın anlaşma. Mesela 2 yıl boyunca Telekom'dan ayrılmayacağım diye bir anlaşma yaptıysan farkını ödemen gerekiyor. Bu tip kampanyalar çok sık olmuştu.

Diğer konuda ise SmileAdsl de Telekom'un altyapısını kullanıyor. Sadece müşteri hizmetleri ve modem desteği ile beraber geliyorlar.

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Troy dedi ki:
flood_77 dedi ki:

İki sıkıntı var bu konuda. Bunlardan ilki, Telekom ile yaptığın anlaşma. Mesela 2 yıl boyunca Telekom'dan ayrılmayacağım diye bir anlaşma yaptıysan farkını ödemen gerekiyor. Bu tip kampanyalar çok sık olmuştu.

Diğer konuda ise SmileAdsl de Telekom'un altyapısını kullanıyor. Sadece müşteri hizmetleri ve modem desteği ile beraber geliyorlar.
hmm yok zaten cok daha onceden almıstım aynı altyapıyı kullandıgını bugun ogrendım o zaman ne gerek var bı kurtulabılsek zaten su ttnet ten ;(

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence kendi alt yapılarını kullaıp adam akıllı rekabet etmedikce bu indirimlerin hiç bir anlamı yok hala telekomun tekelinde ve bu küçük hediyeler özel şirketlerin müşteri çekmesinde yeterli olmaz