Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Saçmaladığının farkında mısın? İnsanlar da "Acaba mı?" diye düşünmeye başladı.. Tebrik ederim...

Yok öyle bir şey arkadaşlar.
Mod. olan arkadaşların pek fazla faaliyetini göremedik forumda, tamam zamanla göreceğiz belki neyi ne kadar biliyorlar, nasıl bir yönetim stratejileri var ama şimdi forumdaki diğer arkadaşlara da sorsanız bilmezler son zamanlardaki mod. yapılan arkadaşların forumdaki faaliyetlerini.(AliA usta hariç.)
Suçu Süper Mod. lara atmak hata oldu sanırım ama bu tepkimi dile getirmek için yeni bir konu açmayı uygun bulmadım, herşey ortada, herkes kendisine göre yorumlar bu konuyu ama ben rahatsız oldum şahsen.

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Süper modlar son zamanlarda akrabalarını foruma mod. yapmaya başladılar herhalde ben bundan şikayetçiyim, diyirom abi forumda da mı bi yerlere gelmeniz için bile bi dayınız olması lazım ?...

Arkadaşım bahsettiğin üyeler Moderatörlük için başvuru yapmış olup başvuruları yönetim tarafından onaylandıktan sonra Moderatör yapılmılmışlardır.

Açıkcası senden bu tarz bir eleştiiri almak üzdü beni bilesin.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaşım bahsettiğin üyeler Moderatörlük için başvuru yapmış olup başvuruları yönetim tarafından onaylandıktan sonra Moderatör yapılmılmışlardır.

Açıkcası senden bu tarz bir eleştiiri almak üzdü beni bilesin.

Sayın modum şimdi @Gorkem arkadaşımızın forumdaki mesaj sayısını hesaba katarsak bu arkadaşın forumdaki hareketlerinden nasıl emin olabiliyorsunuz ?
ben attığı mesajları bizzat inceledim, diğer üyelerden bir farkı yok, tek farkı dediğiniz gibi zamanında başvuru yapmış olması, çok sevdiğim bir ortam burası ama bazı şeylere de sessiz kalmak benim kişiliğime sığmıyor.Nasıl bir seçim sisteminiz var bilmiyorum ama yine de hayırlı olsun demekden başka birşey gelmiyor elimden.
Ben sadece eleştirimi dile getirdim böyle birşey yoksa ohh ne alaa :)

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Burası güncel bir forum, tabiki eleştiri olacak bu en doğal hakkınız, ama tutup akrabalarını mod. yapıyor dersen bu hiç hoş değil bence umarım sende bana katılırsın.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Forumda etkin olarak görmediğimiz kişilerin MOD olması bana da tuhaf geliyor.

Bu sadece benim düşüncem ve belirtmek istedim.Açıklama istemiyorum.

Üyelik Sultanlıktır:)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
@amesfa mübalağa yaptım tamam kabul ediyorum, asıl konu akrabalık değil tabii ki ama ben forumdaki icraatlarını pek fazla göremedik diyorum, bu soruya cevap arıyorum ben.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Mal sahabı mülk sahabı hani bunun ilk sahabı
Malda yalan mülk de yalan var biraz da sen oyalan

ne güzel demiş üstad, boş verin malı mülkü makamı ramazan ramazan kalpler darılmasın :) amesfa pesimist alia ve diğerleri oldukça bu forumun tadı tuzu kaçmaz eleştirmek hakkımız ama görevi verdiklerine göre kayırma olmadığına göre vardır bir bildikleri

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Aynen öyle..:)

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Modluk tartışmalarına girmeden, yönetimin yerinde olsam, sitenin müdavimlerinden yazılarını duruşlarını beğendiğim kişilere yetki veririm. Bu konuda kendi adıma bir şey istediğim yok. Onu belirteyim.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13

ne güzel demiş üstad, boş verin malı mülkü makamı ramazan ramazan kalpler darılmasın :) amesfa pesimist alia ve diğerleri oldukça bu forumun tadı tuzu kaçmaz eleştirmek hakkımız ama görevi verdiklerine göre kayırma olmadığına göre vardır bir bildikleri

Sen ağa, ben ağa, bu ineyi kim sağa?

Tamam mı?

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tencere dibin kara ak akçe kara gün içindir..

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Görüş/Öneri değilde özlü sözler bölümü gibi olmuş:mrgreen::mrgreen:

quasimodo

Profesör
Reaksiyon puanı
57
konunun açılması yanlış aslında
tabi kişiler başlarına birşey gelmesin önleri açık olması için güzel kelimeleri ard arda sıralayıp modların ne kadar başarılı olduklarından dem vuracaklar
bu meselenin bir yüzü
diğer yüzü ise bazı iyiniyetli!!! kardeşlerimin modlukla sitedeki başarının doğru orantılı olduğunu sanmaları
eğer gerçekten fikir alınmak istenirse gerçekler ilaç misalidir tedavi eder ama acıdır katlanmak gerekir bunuda açıkça izhar etmek ve eleştirilerin dozunu maksadını aşmadıkça işleme tabi tutulmayacağını belirtmek gerekir
ve önce acaba geçmişte ne hatalarımız oldu kimlere haksızlık yaptık neler olduda biz seyirci kaldık veya mudahil olduk diye düşünmek gerekir
birilerine ceza verdik acaba bindebirde olsa haklımıydık diye düşünmek gerekir
elimize fırsat geçsede ezsek diye beklemek zor olsa gerek banla gitsin kolaylığı hakim
süperler istedikleri görüş veya düşüncede olabilirler özgürdürler ama katılımcıdanda bunu bekleyebilirlermi bence hayır
evet bunu aleni olarak burada tartışmak istemiyorrum ilgili arkadaşlar zaten anlamışlardır
son zamanlarda moda tabiriyle açılımlar olmaktadır ülkemizin en büyük bilişim/forum sitesine yakışır ama daha önce testiler kırılmadan yapılsaydı çok daha iyi olurduki defalarca isteğimiz oldu
pesimist kardeşim
gerçekten bu güzel açılımı başlatıyorsan bir link aç orada gerçek eleştiriler toplansız ama darılmaca olmaksızın
yine geçmişte yaşanılan olumsuzluklar belirtilsin
bunları kaldırabiliyorsak bir adım daha ileri gitmişizdir
ben şahsıma sdn ye bir başka türlü bakıyorum
sdn gençlerin geleceğe yönlendirilebilmesi gerçek ve temiz bilgiye kavuşabilmesi ve kültürlü bir guruba kavuşabilmesi için şanstır
çok uzun süredir katılımcı olarak forumda bulunmamın sebebi budur
islami yönümüz ağırlıklı olduğundan bu forumun cemaatimize tanıtımını başarıyla yaptık almayaya dahi
bu sdn nin hakkı her katılımcının üzerine düşen görevdir
bence bu açılımı başlatmak için en azından geçmişteki hataların kabulü ve iade-i itibar gereklidir büyük ihtimaldirki[!!!]o kardeşlerimiz sdn nin içindedirler
çünki sdn tutkudur

diğer meselede eğer başarı forumda ilerliyebilmek açısından bir kriter teşkil etseydi zamanında uykusuz gecelerde harcanan emekler bir anda kül olmazdı
evet bir bölümümüz gerçekten kategorisinde belki ilk beşe girecekken faaliyetleri donduruldu

özellikle gündem bölümü sakat
herkezin konu açabileceği bir yer değil
çünki yazılara uygulanan hükümler aynı değil
bir kişininen ufak falsosunda ban
olayı hazırlayanlar rahat
din kültüründe vakit buldukça konu açıyorum
neylemi ancak bu adla durabildik
uyuyormu hayır ne yapalım
şu an problemler biraz azalmış
ama gündem bölümü hala korkutuyor

katılımcı olarak sizden modluk istemiyoruz gereğide yok şu andaki kardeşlerimiz layığınca yapıyor mehmet kardeşimiz ilavinya ablamız emülbaltacı onair kardeşlerimiz hepsi güzel
koyduğunuz 750 mesaj barajıda
ancak hani ilk 100 lük mesaj barajı gibi aa yokya sahimi teşekkür ewderim gibi kısa anlamsız mesajlarla doldurulabilir

ama dedimya inşaAllah düzelecek en azından bu çalışmalar hiç yoktan iyidir sdn ye yakışandır
bu arada sizlerin hiyerarşik düzeninizi bilmiyorum ve sizlerle şahsen tanışmasam bile kişisel yardımı troy kardeşimizden aldık belkide hayali bir kişi bilemiyorum ama bu nickle sitede devamım sayesindedir
o kişinin örnek alınması sdn nin çıtayı daha çok daha yukarılara taşımasına vesile olacaktır
kalbinizi kırdımsa hakkınızı helal ediniz
uzun zamandır sitenin takipçisi olmam onu bir dost bir akraba gibi algılamama neden oluyor hassasiyetlerimi mazur görün
selam ve dua ile

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Modlara(mehmete) isimli konu uçuruldu, konuşmalarınıza biraz daha dikkat edin, haklıyken haksız konuma düşmeyin.

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Uyarı yapmadan konularımı siliyor, ben gerçek yere konu açıyorum vodafone çöktü diye bir yazı yazdım asıl yeri cep telefonları ama başka bir yerde aynısı var diye konuma kilit.

Sonrasında moderaöt başvurularında kendini bilmez bir üye benimle alay etti ve beni kızdırdı bende ona gereken cevabı verdim fakat" mehmet" adlı süper mod benim yazımda incitici diye sansürledi bende o mesajı sildim.

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Değerli arkadaşlarım;

Burası sizin platformunuz.
Benden şikayetçi olan arkadaşlar;
Lütfen daha detaylı bir biçimde şikayetinizi açıklarsanız bende ya özür dilerim,ya da durumu izah ederim.

Bekliyorum.

Saygılar

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Crack Mrack Paylaşılırsa Uyarı Yapmadan Silinir. Lisanslı Alın Kardeşim. Mehmet'in Suçu Yok.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar aynı konulardan yenisi kilitlenir eskisinden devam edilir

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Patrona Halil İsyanı etkisi tam forum üzeridne kayboldu demişken yeni bir isyan çıkıyor gibi Kabakçı Mustafa İsyanı :D

"İsimlere takılmayın alay unsuru içermez hakikaten vardır bu isyanlar osmanlı tarihinde..."

Yazdıkların zaten senin hatalarını gözler önüne serip Mehmet'in davranışını doğruluyor

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Uyarı yapmadan konularımı siliyor, ben gerçek yere konu açıyorum vodafone çöktü diye bir yazı yazdım asıl yeri cep telefonları ama başka bir yerde aynısı var diye konuma kilit.

Sonrasında moderaöt başvurularında kendini bilmez bir üye benimle alay etti ve beni kızdırdı bende ona gereken cevabı verdim fakat" mehmet" adlı süper mod benim yazımda incitici diye sansürledi bende o mesajı sildim.

Değerli arkadaşım;

Evet, sizden önce editör arkadaşlarımız sdn makalelerinde, sizin açmış olduğunuz konuyu açmışlar.Bunu kilitlemem kadar doğal bir şey olabilir mi?

Ayrıca sansürlenen mesajın linkini gönderebilirsen gerekli açıklamayı herhalde yapabilirim.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Mehmet arkadaştan şikayetçi olan ve bunun için konu açan üyenin kalitesizliği açtığı başlıklardan anlaşılıyor..

İnsan önce bir aynaya bakmalı sonra başkasını eleştirmeli..

Kötü söz sahibinindir diyorum ve mehmet'in bu tatsız olayı hiç kafasına takmamasını temenni ediyorum.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
konuşmalrıma neden dikkat edecekmişim ne yazdımışım ki?
"g.zekalı" diye tabir etmiştin. konu silindiği için link vedremiyorum. diğer bir arkadaşa da "hayvansınız" dedin. gerçi o da sana "dengesiz" demişti.
Not: bu yazıyı sadece kanıt olarak yazıyorum. Hakaret amacım yok...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşın silinen mesajı göremedim bende. sadece bir sup. moderatörümüze hakaret içeren konu haklı olarak silinmiş, kendisinin yazmış olduğu mesajlarda otomatikmen silindi. bunda bir yanlış yok.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
modlarla ilgili şikayet edilecek durum yok cevap alınmıştır zaten şu forumda modlar içinde hassasiyeti en fazla ve ağır başlı olan mehmet kanısındayım bilmem siz ne düşünürsünüz