Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
@mr_rain isimli üper moderatör arkadaş http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/322661-sdn-uyeleri-gezi-parki-eylemi-icin-ne-dusunuyorlar-tartisiyoruz.html konusuna biber gazlı coplu müdahalesiyle vicdanlarda derin bir yara açtı.

Kaç gündür @Troy 'un tanıdığı özgürlük doğrultusunda, en sert tartışmaların bile yaratamadığı gerginliği kendisi 3-5 dokunuşla yaptı. Bıraksa bir süre daha tartışsak içimizde birikmişi döksek çok daha güzel olurdu, diğer moderatörlerin hiçbiri müdahale etmezken kendisi üstüne vazife edinip konuyu katletti.

Saygılar
@mr_rain hakkında aynı şeyleri düşünüyoruz.

Teşekkürler @Troy bize özgürlük tanıdıgın icin @AliA ilgilendiğin icin

Artvincenter

Profesör
Her süper moderatör'e ,moderatör'e ,editörlere teşekkür ederim hiç taraflı davrandıklarını görmedim aksine son 2 gündür olanlara ragmen oldukça sakinler her zaman yanınızdayım.

friendly

Rektör
Önceden bir üye süreli / süresiz ceza aldığında veya kendi isteğiyle ayrıldığında bu "Uçuşan Üyeler" bölümümüzde sebebi ile ilan edilirdi..

Hala ediliyor ama keyfen..

Yaklaşık son 15-20 gündür bazı üyelerin ayrıldığını veya banlandığını görüyoruz ama herhangi bir açıklama yok. Açıklama sisteminde bilemediğimiz yeni bir uygulamaya mı geçildi diyecem ama verdiğim örneklerde açıklananlar da var...

Forumdaşlarımın akibetlerini merak ediyorum şahsen..

Yeni bir konu açacaktım bununla ilgili çok basit bir durum olduğu için kirlilik olmasın diye buraya yazayım istedim...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Her yasakladığımız üyeyi o konuya yazma gibi bir yükümlülüğümüz, zorunluluğumuzun olmadığını hatırlatmak isterim.

Yasaklanan üyelerin akıbetini merak ettiğiniz takdirde, üyenin profiline girip hatalar sekmesine tıklamanız neden yasaklandığını görebilmenizi sağlayacaktır.

İyi çalışmalar.

MasterFather

Profesör
Her yasakladığımız üyeyi o konuya yazma gibi bir yükümlülüğümüz, zorunluluğumuzun olmadığını hatırlatmak isterim.

Yasaklanan üyelerin akıbetini merak ettiğiniz takdirde, üyenin profiline girip hatalar sekmesine tıklamanız neden yasaklandığını görebilmenizi sağlayacaktır.

İyi çalışmalar.
hatalar sekmesi yok.üyelere kapalı galiba.

friendly

Rektör
Bu dediğiniz durum banlanan hiç bir üyenin profilinde gözükmüyor.
Örnek resimde koyabilirim hatta...

Sorumun asıl cevabı için bu yeterlidir bana göre. :)

Zorunluluk demeyelim de madem böyle bir bölüm var daha kısa bir zaman öncesine kadar aktif kullanılırken şimdi ise neden kısmen kullanılıyor ve herkes ilan edilmiyor diye de aklımdan sorasım geldi ama vazgeçtim sormayacağım.

Zaten merak ettiğim kişiler için sorduğum zaman yetkili arkadaşlar da cevap veriyorlar.

Öyle yaparız olmazsa..

Teşekkürler..

DumDumaq

Dekan
kendi hatalarımı görebiliyorum.başkalarının hata sekmenti gözükmüyor.cümle devrik oldu ama.
Başkasının hatasını görüp ne yapcan , İslamda ne var birbirinizin hatalarını kapatın SDN de böyle düşünüyor olmalı :mrgreen::mrgreen:

friendly

Rektör
Örnek mesela ;

Mesele birisinin hatasını görmek ya da görmemek değil..
Her zaman sohbet ettiğim ve ya mesajlarını okuduğum forumdaşımın neden ayrıldığını bilmek...

mr_rain

Guru
nikney: Huzur bozucu tartışma
theley: Huzur bozucu tartışma
YellowRed: Kendi isteği ile

Ceza sebepleri bunlar arkadaşlar

friendly

Rektör
nikney: Huzur bozucu tartışma
theley: Huzur bozucu tartışma
YellowRed: Kendi isteği ile

Ceza sebepleri bunlar arkadaşlar
YellowRed in sebebini tahmin etmiştim hatta dün merak eden bir kaç arkadaşla da paylaşmıştık "Söyle Rahatla" bölümünde.

nikney ve theley süresiz mi ?

friendly

Rektör
Bu ağır olmuş işte... :(
Sağlık olsun.

Çok kolay üye harcıyoruz..

Bu cezalar elbet gerekli lakin ; üyelere kendilerini toparlamaları ve hatalarını anlayabilmeleri için kısa ve orta vadeli cezalarla fırsat verilse inanın çok daha kazançlı olurduk...

Neyse...

Hayırlısı olsun.

CMYK

Profesör
Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, ama bazen ortam gerilmesin diye üyeyi geriyorlar olay bitiyor :D

Uranos

Profesör
mr-rain kesinlikle tarafsız degil forum kuralları umrunda degil kendi düşüncesine ters düşen mesajları silip duruyor.

Platon

Asistan
Ben şunu merak ediyorum.
Bu forum yönetim anlayışı olarak demokrasiyi mi yoksa monarşiyi mi benimsemektedir?

stat counter