Super Growth Boy Uzatır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Boyum aşırı kısa belki de Türkiye'de hiç bir erkek benim yaşımda benle aynı boyda değildir. Söylerken bile utanıyorum 155 cm ayrıca 39 kiloyum yine utanarak söylüyorum. 17 yaşıma gireli 1 ay oluyor. Yazın 1 ay boyunca egzersiz yaptım. Ama hiç basite alınacak bir program değil çünkü çok ayrıntılı bir programdı ve parayla aldım. Ama 1 cm bile boyum uzamadı. Size sadece sorum şu SuperGrowth diye bir şey varmış. Bunu kullananlar var mı? Eğer kullananlar varsa boyu uzayan varsa alacam.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bol bol süt iç beyaz teneke peyniri ye orijinal hamburger,patates kızartması ve bilumum hazır gıdadan uzak dur sigara içme basketbol oyna ve yüz....

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
O tür şeylerin işe yaracağını sanmıyorum bana göre para tuzağıdır.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
bol bol süt iç beyaz teneke peyniri ye orijinal hamburger,patates kızartması ve bilumum hazır gıdadan uzak dur sigara içme basketbol oyna ve yüz....

Katılıyorum uzarsa bu şekilde uzat, programlarla bilmem neyle uzamaz düzenli ve sağlam besleneceksin bide spor yapacaksın. O da abartılı uzatmaz seni öyle 20 cm falan bekleme. Ne kadar uzayabiliyorsan o kadar uzarsın. Bi doktora da görünebilirsin.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
O şeyler yalan. Youtube'da videoların altına kendi kendine cevap vererek insanları kandırıyorlar. Eğer anne ve baban kısa değilse sadece sende kısalık varsa doktora git. GH takviyesi yapabilirler.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
O şeyler yalan. Youtube'da videoların altına kendi kendine cevap vererek insanları kandırıyorlar. Eğer anne ve baban kısa değilse sadece sende kısalık varsa doktora git. GH takviyesi yapabilirler.
Pahalı ama?

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Bu saatten sonra büyüme hormonu veremeyiz dedi. Çok moralim bozuldu. Kemiklerinde açıklık var dedi ama büyüme hormonu vermek için yeterli değil dedi. Verirsek boyun yerine ayakların büyür ya da burnun büyür dedi. 162-163 olsam o bile yeter bana ya.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Akromegali den bahsetmiş haklı. Bol bol zıpla. Balık yağı iç. Kilona dikkat et.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İbrahim Saraçoğlu'nun boy uzatma kürü varmış %95 işe yarıyor diyor. Ürünün linki burada işe yarar mı sizce?
Erk By Uztm
bu da video
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=RefZ2XdVKzA&t=20s
Hocam piyasadaki hiçbir boy uzatma ürünü işe yaramıyor malesef hepsi yalan. Bir tek boy uzamana yardım edebilecek besinler içeren multivitaminler veya balık yağı alabilirsin. Bu iş boy uzatma hareketlerinden ve genetikten geçiyor.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Hocam piyasadaki hiçbir boy uzatma ürünü işe yaramıyor malesef hepsi yalan. Bir tek boy uzamana yardım edebilecek besinler içeren multivitaminler veya balık yağı alabilirsin. Bu iş boy uzatma hareketlerinden ve genetikten geçiyor.
Balık yağı zaten alacam doktor yazdı da bu kür de işe yarıyormuş adam kesin konuşuyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Balık yağı zaten alacam doktor yazdı da bu kür de işe yarıyormuş adam kesin konuşuyor.
İşe yarayıp yaramadığını bilemeyeceğim. Doktor balık yağı olarak ne yazdı? Benim önerim fiyatı biraz tuzlu olsa da Forever Living.

istanbullunaim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. 12 aylık Supergrowth kullanan biri olarak soyluyorum benim boyumu uzatmadı. Soylenenlere gore Turkiyede satılan supergrowth urunleri gercek değil. Satogrowth ve supergrowth aynı yerden satılıyor. Satogrowth hakkında youtubeta söyle bir video var adam haklı gorunuyor. Paranı boşa harcama , arkadasın da videoda dediği gibi doktor tavsiyesinden uzaklaşma. Turkiyede bu ürünü satanların dolandırıcı olduğuna ve gercek urun satmadığına inanıyorum. Şunu da soylemeliyim youtube ve forumlarda işe yaradığını soyleyenlerin sadece birkaç mesajı var. Ürünü övüp bırakmış .Gözünle görmedikçe internette yazan yorumlara kanma derim. Tecrübe konuşuyor sen de benim gibi paranı kaptırma bu dolandırıcılara.
---- Mesajlar birleştirildi ----

Tebrik ediyorum

Son düzenleme:

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Merhaba. 12 aylık Supergrowth kullanan biri olarak soyluyorum benim boyumu uzatmadı. Soylenenlere gore Turkiyede satılan supergrowth urunleri gercek değil. Satogrowth ve supergrowth aynı yerden satılıyor. Satogrowth hakkında youtubeta söyle bir video var adam haklı gorunuyor. Paranı boşa harcama , arkadasın da videoda dediği gibi doktor tavsiyesinden uzaklaşma. Turkiyede bu ürünü satanların dolandırıcı olduğuna ve gercek urun satmadığına inanıyorum. Şunu da soylemeliyim youtube ve forumlarda işe yaradığını soyleyenlerin sadece birkaç mesajı var. Ürünü övüp bırakmış .Gözünle görmedikçe internette yazan yorumlara kanma derim. Tecrübe konuşuyor sen de benim gibi paranı kaptırma bu dolandırıcılara.
---- Mesajlar birleştirildi ----

Tebrik ediyorum
Yurtdışından falan getirtemez miyim?

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Kimyasal kullanmayın.Sonradan zararları çıkıyor.

Bilmem ne11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
8
Boyum aşırı kısa belki de Türkiye'de hiç bir erkek benim yaşımda benle aynı boyda değildir. Söylerken bile utanıyorum 155 cm ayrıca 39 kiloyum yine utanarak söylüyorum. 17 yaşıma gireli 1 ay oluyor. Yazın 1 ay boyunca egzersiz yaptım. Ama hiç basite alınacak bir program değil çünkü çok ayrıntılı bir programdı ve parayla aldım. Ama 1 cm bile boyum uzamadı. Size sadece sorum şu SuperGrowth diye bir şey varmış. Bunu kullananlar var mı? Eğer kullananlar varsa boyu uzayan varsa alacam.

Keşke kullansaydı reis suan boyun 163 164 olurdu burnuda ayağında uzasın nolmuş

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Utanılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Çünkü bu konu senin elinde olan bir şey değil. Bahsettiğin ürünün işe yarayacağından şüpheliyim. Şimdiye kadar çok gördük bunun gibi şeyler ve hepsi para tuzağıydı yani. Üstelik büyüyeyim derken vücuduna ciddi hasarlar vermen de olası. Genetik faktörlerden dolayı ne yaparsan yap belli bir şeyin üstüne çıkamazsın zaten. Utanılacak bir şey değil ancak muhtemelen arkadaşlarından dalga geçenler olacaktır. Yapacak bir şey yok bu da senin hayat sınavınmış demekki. Düzgün ve dengeli beslen, basketbol oyna gibi tavsiyeler verebilirim belki.