Subway Surfers pc oyunu indir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:arkadaslar yukledım oyunu actım fakat sadece cocuk sprey yapıyor oyun baslamıyor daha dogrusu polis yanıma gelmıyor ne yapmam gerek

Linke tıklayınca açılan sayfa indir deyin diyor :)

Da orası önemli değil, indirdikten sonra virüs taramasından geçirmeden kurmayın oyunu.

Bunu internetten indirdiğiniz her dosya için yapın.

Hiç sevmiyorum ya bunun gibi oyunları. Sıkıyor ya beni o kadar koşmak, oyun dediğin sonsuza kadar gitse de bu kadar sürmemeli en güzeli Icy Tower 2 ama niyeyse pek oynayan yok :( Temple Run'dan da Subway'den de aynı sebepten nefret ediyorum. Dolmuş Driver falan da güzel hemen bitiyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yükledim ama bir sorunla karşılaştı diyor ne yapmalıyım? Biri acil yardım etsin. Çocuğum heyecandan uyuyamadı beni bekliyor

Subway Surfers Pc Oyun İndir

Son sürat koşun ve Jake, Tricky & Fresh'e aksi dedektif ve onun köpeğinden kaçmaları için yardım edin.

Oyun kurulumsuz, android de bulunan bütün özelikler mevcut. Mouse ile karakterimizi yönlendiriyoruz. ''KONU ALINTIDIR''

Sürüm = 1.13.0

İndirme Linki = http://turbobit.net/6g1hgqamir1l.html

Rar Şifresi YOKTUR.

Subway Surfers Pc Oyun İndir, Subway Surfers Pc, Subway Surfers Pc Oyun, Subway Surfers İndir, Subway Surfers Pc İndir, Subway Surfers Pc için İndir

stat counter