Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Big Order 2. Bölümünü izledim Mangakası ve Animeyi çıkartan Stüdyo aynı. Konusu güzel ama bazı yerleri Mirai Nikkiyi çok andırıyor biraz daha özgün olsaydı Mirai Nikki nin gölgesindeki bir anime olmayıp efsane olurdu savaş sahnelerinin çizimlerinden de hiç hoşlanmadım insanı havaya sokamıyorlar.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Daha önce dediğim gibi bu sezon fazla animelerle haşır neşir olmayacağım ama insan yinede neler çıkmış , neler izlenebilir bakıyor işte. Sadece kapak resim , yapımcı ve ingilizce sinopsislerine baktığımda Bungou Stray Dogs , Joker Game ,Sousei no Onmyouji ve Koutetsujou no Kabaneri diğer serilerden bir tık önde gibi gözüküyor. Bunlarında içersin de en çok joker game ile koutetsujou no kabaneri ye bakmanızı öneririm şahsen. Bende boş bir zaman yakalarsam bir günümü o ikiliye ayırmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Bugün tüm günümü cowboy bebop , trigun , samurai champloo , ghost in the shell , ergo proxy , black lagoon ve nodame cantabile gibi nispeten eski animelere ayırdım. Yukarıdaki animelerde zaten sürekli izleyicilerin bildiği animelerdir bilmeyenler içinse tavsiyedir. Eskiler candır.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Shigatsu wa kimi no uso..
Arkadaş bu nedir ya, ağlattınız lan, böyle final böyle anime yapılır mı kardeşim? Sonunda ne olacağını bile bile izledim, moralim çok bozuk şu an :/
@neet hocam izlemediysen kesinlikle öneririm.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Arkadaş bu nedir ya, ağlattınız lan, böyle final böyle anime yapılır mı kardeşim? Sonunda ne olacağını bile bile izledim, moralim çok bozuk şu an :/
ekliyorum listeme bir kaç tanıtım yazısı ve videosunu izleyeyim bakayım. :)
spoiler vermen kötü olmuş ama olumsuz final bekletir bu anime artık.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
ekliyorum listeme bir kaç tanıtım yazısı ve videosunu izleyeyim bakayım. :)
spoiler vermen kötü olmuş ama olumsuz final bekletir bu anime artık.
Hocam 5 bölüm izleyince anlayacaksın nasıl biteceğini sen de, ama yine de izlemeye devam edeceksin öyle bir anime :/

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Bölüm sayısı 100den az güzel anime önerisi olan?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
En son izlediğim saijaku no bahamut, infinite stratos tarzı bir animeydi. En sevdiklerimin arasında danmachi, akame ga kill(Manga'sı bozdu işi), kyoukai no kanata, another, angel beats, ao no exorcist yada sao'yu söyleyebilirim. Kimi anime var bitince üstünde bir süre etki bırakıyor hatta niye bitti diye üzülüyorsun :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Fate serisini hiç denememiş olan kesin bir baksın. 2016'nın en iyi anime dövüş sahneleri alanında Shiro vs Gilgamesh ödül almıştı.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
bir zamanlar benim de avatarım böyleydi ya diyorum ben böyle bişey mi izlemişim hiç hatırlamıyorum :D

MonkeyD.Luffy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Anime önerileri konusunda yardımcı olabilirim özelden yazarsanız yardımcı olurum

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Buralar ölmüş can verelim :
10/10 olan şu ana kadar izlediğim 300 anime arasında sadece 2 seri var :
1-)Hunter x Hunter 2011
2-) Rainbow
Bunlari izlemeden anime izliyorum demeyin arkadaşlar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Eyeshield 21
Hajime no Ippo
Fullmetal Alchemist şu an izlediklerim

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
tokyo ghoul'ün 2. sezonunu bitirdim 3. sezonu yayımlandı mı? bulamadım da.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bu anime merakı ne zaman çıktı herkes anime izliyor ben anlamadım bir şey.Bana en iyi animeyi söylermisiniz izlicem bakalım nasılmış anime

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Konosuba, Ao no Exorcist'in 2. sezonları geldi, tavsiye ederim. Tokyo Ghoul sanıyorum bahardan sonra gelir.
Bu anime merakı ne zaman çıktı herkes anime izliyor ben anlamadım bir şey.Bana en iyi animeyi söylermisiniz izlicem bakalım nasılmış anime
Sen bana en iyi bilgisayar oyununu söyler misin ? yada film ? ne ile ilgileniyorsan ?
Belki Dead Note'u yada Naruto'yu önerebilirim. Steins Gate efsanedir.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Konosuba, Ao no Exorcist'in 2. sezonları geldi, tavsiye ederim. Tokyo Ghoul sanıyorum bahardan sonra gelir.
bilgilendirme için teşekkür ederim. daha varmış ya! keşke hunharca abanıp 2 günde bütün sezonları bitirmeseydim...

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
3. sezon yok. Şu yakınlarda da gelmesi gibi bir durum yok. 2. sezonun özellikle bir çok önemli konunun atladığını ve konunun nasıl bağlanılacağının soru işareti var diyorlar.Daha öncesinde bir OVA veya Movie daha olası gibi gözüküyor diye okudum şahsen mangasını okumadım. Aksiyon serilerinin animesinin çıkmasını beklemek bana daha tatlı geliyor. Kısacası yakın zamanda da bir şeylerde yok yani.
23 yaşındayım ve arkadaşlarımın izlerken adamlarla dalga geçmem ile başladı her şey. Öyle çocuk şeyi izlenir mi diyordum.Şuan yerinde olmak isterdim izlediğim animeleri 2-3 defa izlemeye başladım.Başlangıç için uzun soluklu animelerden uzak dur derim. Yaş aralığına sevdiğin türe göre değişir izlemek istediğin anime. Herkese hitap eden elbet 1 anime vardır. Sword Art Online aksiyon bilim kurgu seviyorsan başlama için müthiştir. Ama yaşın ileri ise ve ana karekter 16-17 yaşında bir karakter izlemek istemiyor isen bence de Death Note aksiyon,gizem in olduğu efsane bir seridir. Beğenmediğin türler ise söyle başka bir şey söyliyeyim. Yani bizde malzeme bol sana ne lazım ?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bilal in kim olduğu konusunda hiç bir fikrim olmadan buranın eskilerindenim hocam sadece bir süredir gözükmüyorum. Animeye başlama hikayeleri ise 3 aşağı 5 yukarı hepimizin aynıdır :)
Aynı onun gibi konuştun, profil resmi samuray, japon kültürüne takıntıları var, samuray olmak istiyor arkadaş :D , arkadaşın favori resimlerindendi bu hem de, kendisi de Death Note hayranı, daha sayim mi ? :D

Sanırım zevk'leriniz baya benziyor :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Beyler anime bulamıyorum su sira izleyecek, 300 taneye yakin bitirdim piyasada izlemediğim iyi kalmadi. Adi duyulmamislardan önerisi olan var mi?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Herkese hitap eden elbet 1 anime vardır.
İlla ki var, Anime'yi farklı bir şey gibi görenler var. Herkes hayatında muhakkak anime izlemiştir ülkemizde ama büyük ihtimalle izlediğinin anime olduğunu bilmiyordu. Misal pokemon, beyblade, digimon, bakugan, power puff girls, samurai jack,... bunlar hep anime.

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Beyler anime bulamıyorum su sira izleyecek, 300 taneye yakin bitirdim piyasada izlemediğim iyi kalmadi. Adi duyulmamislardan önerisi olan var mi?
Bende 400 ü buldum. Slice of Life olarak Amaama to Inazuma yı izlemediysen öneririm. Baya yavaş iç ısıtan bir anime. Aksiyonlar ise gittikçe çocuksu gelmeye başlıyor ama eğer izlemedi isen şunlara bir bak derim Katanagatari,Mob Psycho 100 Yakında film i de gelecek olan Ghost in the Shell büyük ihtimal ile bunu izlemişsindir ama
Aynı onun gibi konuştun, profil resmi samuray, japon kültürüne takıntıları var, samuray olmak istiyor arkadaş :D , arkadaşın favori resimlerindendi bu hem de, kendisi de Death Note hayranı, daha sayim mi ? :D

Sanırım zevk'leriniz baya benziyor :D

Vallahi takıntılı bir yapıyı sahip olmasam da merakım var. Anime izleyenler olarak hepimizin merakı yok mu var resmi ise 9gag te gördüğüm gif resime çevirerek aldım. Arkadaşınıda gerçekten merak ettim ama :)
Bu arada Ghost in the Shell in online olarak oyunu var şuan betasında ama oynamak bana zevk veriyor merakı olup indirip oynayan var ise yada olur ise haber etsin eşlik etmeye çalışırım.