Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

epsilon06

Doçent
Claymore un mangasını okuyun. Animesinin son 4 bölümü filler.
Manga okumak biraz sıkıyor ya kitap şeklinde elimde olsa neyse de böyle internette okumak hele daha zevksiz oluyor ama o son kısmıyla alakalı mangada olanları yazmışlardı okudum mangaya bağlı kalsalar daha güzel olurmuş :)

Usui Takumi

Profesör
Manga okumak biraz sıkıyor ya kitap şeklinde elimde olsa neyse de böyle internette okumak hele daha zevksiz oluyor ama o son kısmıyla alakalı mangada olanları yazmışlardı okudum mangaya bağlı kalsalar daha güzel olurmuş :)
ben hdoujinle indirip cd display ex ile okuyorum. Hdoujin o kadar güzel bir program ki linki şu şekilde atmanız bile yeterli oluyor. Türkçe manga sitelerini de destekliyor program ve günlük 25 adete kadar manga indirme hakkı veriyor free sürümde bile.

epsilon06

Doçent
Shirobako. Anime yapım süreciyle alakalı bir anime Bakumana benziyor konu olarak ama çizimden çok yapım kısmıyla alakalı eğlenceli güzel bir seri tavsiye ederim aksiyon macera sevenlere sıkıcı gelebilir ancak izlemeye değer.

epsilon06

Doçent
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Çok güzel bir spor animesi son zamanlarda izlediğim en etkili, anlamlı, eğlenceli animeydi diyebilirim tavsiye ederim herkese :)

epsilon06

Doçent
Shuumatsu nani shitemasu ka?
(Tam adı shuumatsu nani shitemasu ka isogashii desuka sukutte moratte ii desu ka)

İzlediğim en kaliteli dram romantizm animelerinden birisi.Tavsiye ederim kapak fotoğrafına bakıp aldanmayın ana karakter erkek kız olduğunu düşünüp izlemeyenler olmuş benim için fark etmiyor ama izlemek isteyenlere ufak bir detay:)

stat counter