Stok takip programı yardım

Bu konuyu okuyanlar

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar şirkete gelen modem ve hd cihazlarla ilgili stok takip programı yapmak istiyorum c++, birazda sql,java bilgim var nasıl bir yol izlemeliyim önerisi olan varmı ? Programın genel özelliği şu olacak biz depomuza gelen cihazları ekleyebileceğiz ayrıyeten bu cihazları takması için ekiplerimize vericez onun girdisinide tutabilmeli ve hangi aboneye ne zaman bırakıldığı bilgilerini giriş yapabilmemiz gerekiyor genel hatlarıyla böyle bir program yazmayı düşünüyorum ince detaylarına sonra gireceğim inş:biggrin: şimdiden teşekkürler

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
zaman kısıtın varsa opensource bir uygulama bul (çoook fazla var bunlardan) arkasından istediğin kısımlarını isteğine göre şekillendir. tavsiyem ise web based bir şey yap.

okanr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
c++ biliyorsan Qt kullanmanı tavsiye ederim kendi arayüz ve sql araçları olduğu için oldukça basit hemde istediğin platforma taşıyabilirsin.

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
zaman kısıtın varsa opensource bir uygulama bul (çoook fazla var bunlardan) arkasından istediğin kısımlarını isteğine göre şekillendir. tavsiyem ise web based bir şey yap.
zaman kısıtlamam yok :) bu dediklerim zaten excelde tutuyorum formüllerle felan ama daha düzgün birşey olsun istedim bir kaç tane buldum ama işime yarayacakmı bakmam lazım öneri için sağol

- - - Mesaj Güncellendi - - -

c++ biliyorsan Qt kullanmanı tavsiye ederim kendi arayüz ve sql araçları olduğu için oldukça basit hemde istediğin platforma taşıyabilirsin.

qt hiç duymamıştım şimdi biraz araştırdım nokia da uygulamalarda kullanılıyormuş ayrıntılı bakcam teşekkürler