Steelseries Siberia 200 Kulaklık ve Ses Kartı

Bu konuyu okuyanlar

uBoden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle iyi günler

Sorum başlıktan da anlaşılabileceği gibi gayet açık. Sahip olduğum SS Siberia 200 Kulaklığıma 7.1 ses kartı takma ihtimalim var mıdır ? Ya da ses kartı kullandığımda kulaklığıma zarar verme ihtimalim var mıdır ? Yaptığım araştırmalar kulaklığımın 7.1 desteklemediğini belirtiyor,yine de daha yüksek ses kalitesi adına ses kartı kullanmak istiyorum,böyle bir şey mümkün mü ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ses kartının fayda edeceğini düşünmüyorum. Onun yerine keşke SN-RW1 alsaydınız. Onda gerçek 7.1 desteği ve Vibration ünitesi var.

uBoden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ses kartının fayda edeceğini düşünmüyorum. Onun yerine keşke SN-RW1 alsaydınız. Onda gerçek 7.1 desteği ve Vibration ünitesi var.

Satın almadan önce bu ürünün ses kartı desteklediğini düşünüyordum,meğersem eski versiyon v2 için geçerli bir durummuş bu...
Peki bu ürüne ses kartı bağlarsam ürüne zarar verme ihtimalim var mıdır acaba ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Satın almadan önce bu ürünün ses kartı desteklediğini düşünüyordum,meğersem eski versiyon v2 için geçerli bir durummuş bu...
Peki bu ürüne ses kartı bağlarsam ürüne zarar verme ihtimalim var mıdır acaba ?
Ürüne bir zarar geleceğini pek sanmıyorum.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Sanal 7.1 vardır Snopy ürünlerinde ki gerçekte 7.1lerle hiçbir alakası yok kalite olarak. Ek olarak Everest, Snopy ürünlerini bende seviyorum ve öneriyorum fakat sizinki biraz farklı bir boyutta. Steelseries Siberia 200 bahsettiğiniz üründen çok daha iyi bir kulaklıktır. Bu ayrımı karıştırma lütfen.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Sanal 7.1 vardır Snopy ürünlerinde ki gerçekte 7.1lerle hiçbir alakası yok kalite olarak. Ek olarak Everest, Snopy ürünlerini bende seviyorum ve öneriyorum fakat sizinki biraz farklı bir boyutta. Steelseries Siberia 200 bahsettiğiniz üründen çok daha iyi bir kulaklıktır. Bu ayrımı karıştırma lütfen.
Ben sadece kullandığımı öneriyorum. Onun dışında yorum yapmıyorum. Kalitesinden memnun olduğum herşeyi öneririm. 130 tl civarındaki kulaklıkarını önermiyorum markanın. Daha önce rampage markasının 7.1 diye satılan bir ürününü kullandım 7.1i bırak Hd ses bile veremiyor. Ama bu model cidden F/P ürünü. Kullanmadığım ürüne hiçbir zaman yorum yapmam.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Ben sadece kullandığımı öneriyorum. Onun dışında yorum yapmıyorum. Kalitesinden memnun olduğum herşeyi öneririm. 130 tl civarındaki kulaklıkarını önermiyorum markanın. Daha önce rampage markasının 7.1 diye satılan bir ürününü kullandım 7.1i bırak Hd ses bile veremiyor. Ama bu model cidden F/P ürünü. Kullanmadığım ürüne hiçbir zaman yorum yapmam.
Ne güzel keşke herkes böyle olsa ;) Bu arada yanlış anlama ürüne kötü demiyorum fakat Steelseries gibi markaların ürünleriyle kıyaslamaya sokmak yersiz. Everest ürünleri desteklediğim ve incelemelerini yaptığım markadır da zaten.