Steelseries Rival 300s Vs Rival 110 Vs Razer Deathadder 3500

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The`Matrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
LÜTFEN OKUYUN(BİLİYORUM AZICIK UZUN YAZDIM AMA YARDIMCI OLUN LÜTFEN)
Arkadaşlar merhaba.

Bime Razer DeathAdder gelmişti 175 tl ye yakınımdaki şubede 1 tane kalmış. Dün aldım 3 tane(sağ sol click+scroll click) tuşu var 3500 dpi.
Linkide burda :Razer Deathadder 3500 Oyuncu Mouse Rz01-01630100-r3r1 - n11.com
Bunu dün aldım ama iade etsem 175 tl nin üstüne 3-4 haftaya bir miktar daha ekleyip;
Rival 300S:Steelseries Rival 300s Gaming Oyuncu Mouse - n11.com mi alsam yoksa
Rival 110 SET: Steelseries Rival 110 Mouse + Qck Mousepad + Bardak Altlığı - n11.com mi alsam.

Çünkü duyduğuma göre Razerin eski mouse'larındanmış ve yorumlar iyi değildi Click ömrü falan olsun kötü yorumlar yapılmıştı. İade etme hakkım var. Steelserieste de kauçuk yüzey bir süre sonra soyuluyormuş. Ne yapsam acaba? Bu arada bu Razerden şuan memnunum DPİ seviyesi bana yetiyor. Yanında ileri geri tuş yok ama benim için sorun değil. Dediğim gibi yorumları iyi değildi. Birde almışken iyisini almak istiyorum uzun ömürlü olması için. Peki 3-4 haftaya fiyatlarda 50TL civarı oynama olur mu?Lütfen yardımcı olun aklım çok karışık.
Bu arada mousepad te almam gerekiyor. Sadece 110'u alırsam almam Mousepad'i

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135

- Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...