steelseries rival 110 vs 150 tl lazer sensörlü mouse?

Bu konuyu okuyanlar

caner aynalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar öncelikle cümletten selamunaleyküm
benim kafama birşey takıldı ben biliyorum ki lazer sensörlü mouselar optik sensörlü mouselara göre çok daha iyi ama bimde satışa çıkacak rival 110 fiyatı 140tl ve optik sensöre sahip çoğu e spor playerın kullandığı bir mouse tavsiye de ediyorlar sizce onun sensörü mü daha iyidir yoksa bloody nin 150-200 tl olan mouselerinin sensörleri mi daha iyidir?

steelseries rival 110 (sensör: Steelseries TrueMove1)
Steelseries Rival 110 Rgb Optik Oyuncu Mouse - Siyah - n11.com

A4 Tech Bloody V7M (Sensor: 3305DK)
A4TECH BLOODY V7MA METAL AYAK GAMING MOUSE - CORE3 AKTİF YAZILIMI HEDİYELİ!

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Steelseries rival 110 sonuçta gaming mause deyince ilk akla gelen markalar steelseries ve razer..

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Lazer sensörler daha iyidir mi? Nasıl bir bilgi kirliliği var şu internette anlamış değilim. Yanlış biliyorsun. Lazer sensörler daha fazla yüzeyde çalışırlar ama optik sensör pad ile kullanıldığında 1:1 takip oranı daha iyidir ve lazerlere oranla kesintisiz bir deneyim sunar.

caner aynalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Lazer sensörler daha iyidir mi? Nasıl bir bilgi kirliliği var şu internette anlamış değilim. Yanlış biliyorsun. Lazer sensörler daha fazla yüzeyde çalışırlar ama optik sensör pad ile kullanıldığında 1:1 takip oranı daha iyidir ve lazerlere oranla kesintisiz bir deneyim sunar.
☺️ kusura bakma mouse araştırması çok yapamadım yorumun için teşekkür ederim bide benim elime biraz büyük acaba nasıl durur elimde almalı mıyımorta parmak ile bilek arası 15-20cm var

Veya önerebileceğin bir mouse var mı 150-200 arası maks