Steelseries Arctis 3 vs Razer Kraken Pro

Bu konuyu okuyanlar

Berke Dağdeviren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar şuan Razer Kraken Pro 2015 kullanıyorum ve yeni kulaklık almayı düşünüyorum razer uzun kullanımlarda kafamı ağrıtıyor. Sizce Steelseries Arctis 3' e 330 tl verilir mi? ve aldığım ses kalitesinde bir artış yaşar mıyım?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Arctis 5 kullanıyorum harika bir kulaklık. Bütün gün kafamda olsa bile rahatsız etmiyor. Ses kalitesi ve ses kasma olayı çok iyi ben Arctis 3 öneririm.

Berke Dağdeviren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arctis 5 kullanıyorum harika bir kulaklık. Bütün gün kafamda olsa bile rahatsız etmiyor. Ses kalitesi ve ses kasma olayı çok iyi ben Arctis 3 öneririm.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler, peki ya arctis 3 ve arctis 5 arasındaki fiyat farkına değermi
-USB olması dikkatimi çekiyor çünkü malum 3.5mm den çok çektim
-DTS 7.1 nasıl ?
-Bir de siz ne kadara almıştınız
Sorularımı cevaplarsanız sevinirim
aralarında 170 tl fark var sizce değer mi ?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Öncelikle cevabınız için teşekkürler, peki ya arctis 3 ve arctis 5 arasındaki fiyat farkına değermi
-USB olması dikkatimi çekiyor çünkü malum 3.5mm den çok çektim
-DTS 7.1 nasıl ?
-Bir de siz ne kadara almıştınız
Sorularımı cevaplarsanız sevinirim
aralarında 170 tl fark var sizce değer mi ?
Ben laptop kullanıcısı olduğum için mecburen USB modelli olanı aldım. Ayrıca RGB aydınlatması ve chat/oyun konsolu da cabası. Bunun yanında kulaklık her türlü iş için çok uygun. 7.1 müzik dinlerken pek iyi olmasa da ses kasarken işe yarıyor diyebilirim.

Berke Dağdeviren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben laptop kullanıcısı olduğum için mecburen USB modelli olanı aldım. Ayrıca RGB aydınlatması ve chat/oyun konsolu da cabası. Bunun yanında kulaklık her türlü iş için çok uygun. 7.1 müzik dinlerken pek iyi olmasa da ses kasarken işe yarıyor diyebilirim.
Peki ya aradaki fiyat farkına değer mi sizce kararsızım

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Arctis 5 ile 3 arasında 7.1 farkı var biraz.
3'te SteelSeries'in kendi 7.1 sistemi var ki ben aşırı memnunum, filmlerde oyunlarda falan kendisini aşırı hissettiriyor. Gerekli sürücüyü kurunca yağ gibi akıyor kulaklık.
5'te DTS'nin var. Elbettte biraz daha iyi ama çok fark yok. İkisinde de patentli yastıklar kullanılmış. Gayet kaliteli ve rahat. Üst kısımdaki bandı değiştirebiliyorsun. Mikrofonu sesi az alabiliyor bazen. Ama bass seviyesini artırınca çok güzel bir ses çıkıyor. Kesinlikle Arctis 3 veya 5 tavsiye ederim. Kraken pek tavsiye etmem zira çok pahalı özelliklerine göre.