Steelseries arctis 3 vs 2019 edition

Bu konuyu okuyanlar

eyaman41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan ki kullandığım pc ye bir kulaklık almayı düşünüyorum steelseries alıcağım kesin. Fiyat performans olarak arctis 3 ü beğendim. Ama arctis 3 ile 2019 modeli arasında kaldım. Sizce hangisi daha mantıklı olur ve sebebi nedir

eyaman41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan ki kullandığım pc ye bir kulaklık almayı düşünüyorum steelseries alıcağım kesin. Fiyat performans olarak arctis 3 ü beğendim. Ama arctis 3 ile 2019 modeli arasında kaldım. Sizce hangisi daha mantıklı olur ve sebebi nedir
Veya bu olay arctis 5 içinde geçerli olsun şuan indirimde gördüm onu almayı planlıyorum 2019 modeli mi yoksa normal hali mi daha mantıklı olur (engineden de ayar yapmak istiyorum bir yanda)

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostum 4 yıl boyunca Logitech G430 kullandım, bozulunca yeni kulaklık arayışına girdim, ismini vermek istemediğim bir forumda sürekli Steelseries Arctis 3 tavsiye edildiğini gördüm.
Adamlar resmen herhangi bir Steelseries ürünü ile farklı bir markanın ürünü karşılaştırınca diğer ürüne hakaret edecek seviyeye geliyorlar, iğrenç bir sponsorluk anlayışı.
Kulaklık bugün elime ulaştı, hemen yazılımını kurup ayarlamaları yaptım ve kullanmaya başladım.
Fakat üzülerek söylüyorum ki hayatımda bu kadar berbat bir mikrofon görmedim, gerçekten rezalet ötesi bir seviyede.
Steelseries kendini kanıtlamış güzel bir marka, ama bu ürünü ne yazık ki vasatın bile altında kalıyor.
Kesinlikle ama kesinlikle bu üründen uzak durmanı tavsiye ediyorum, diğer Steelseries ürünlerine bakabilirsin.