Steelseries Arctis 3 İade

Bu konuyu okuyanlar

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba kulaklık öğlen saatlerinde elime ulaştı, gelir gelmez açtım ve yazılımını yükleyip mikrofon ve 7.1 ayarlarını yaptım.
Fakat kulaklığın mikrofonu hiç hoşuma gitmedi, sesi çok az ve cızırtılı, sesi en son seviyeye getirdim, mikrofon resmen ağzımın içinde olmadan düzgün ses vermiyor.
Ben baya gür sesli bir adamım, az önce Discord sunucusuna arkadaşlarla muhabbet etmeye gireyim dedim herkes sesimi duyunca gülmekten yerlere yattı.
Resmen 15-16 yaşlarına yeni girmiş bir ergen gibi çıkıyor sesim.
Kulaklığı Gittigidiyor'dan aldım, 14 gün cayma hakkım varmış, ama ben yazılım için verilen keyi kullandığım için iade alırlar mı bilmiyorum.
Bilgilendirebilirseniz gerçekten mutlu olurum..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
İlginç zira bende Arctis 5 modelini kullanıyorum ve 3 modelini kullanan arkadaşlarımda var gayet memnunuz. Hatta ilk aldığımda DC üzerinden arkadaşlarla konuşurken hiç bu kadar net ses işitmediklerini söylemişlerdi. Sizin ses kartını pek iyi değilse sonuç bundan olabilir.

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İlginç zira bende Arctis 5 modelini kullanıyorum ve 3 modelini kullanan arkadaşlarımda var gayet memnunuz. Hatta ilk aldığımda DC üzerinden arkadaşlarla konuşurken hiç bu kadar net ses işitmediklerini söylemişlerdi. Sizin ses kartını pek iyi değilse sonuç bundan olabilir.

Abi iade alırlar mı peki ne düşünüyorsun bu konuda?
Ayrıca gecenin şu vaktinde yanıt verdiğin için çok teşekkür ederim, saatlerdir birinin yazmasını bekliyordum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok taktım kafama Steelseries Engine 3 kodunu kullandığım için iade kabul etmezlerse ne yapacam diye acayip tırsıyorum.

Çok taktım kafama Steelseries Engine 3 kodunu kullandığım için iade kabul e

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bu konuda birtakım mikrofon ayarı gösterdim. Alt kısımlarda.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
O kod sürekli kullanılabiliyor key gibi bir şey değil sadece arctis 3 kulaklıklığın olduğu söyleyen bir şey ve mikrofon yönünden bende çok memnundum şuan razer kullanıyorum keşke arctis 3 gibi olsaydı diyorum bence sizde bir sorun var ayarlardan en üst ve en altakini sona getirin ortadakini sondan bir geri kalsın en güzel ayar öyleydi yani.

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu konuda birtakım mikrofon ayarı gösterdim. Alt kısımlarda.

Onları defalarca denedim zaten, değişen bir durum olmadı.
Sence yazılım keyini kullandığım için iade talebimi geri çevirirler mi?

O kod sürekli kullanılabiliyor key gibi bir şey değil sadece arctis 3 kulaklıklığın olduğu söyleyen bir şey ve mikrofon yönünden bende çok memnundum şuan razer kullanıyorum keşke arctis 3 gibi olsaydı diyorum bence sizde bir sorun var ayarlardan en üst ve en altakini sona getirin ortadakini sondan bir geri kalsın en güzel ayar öyleydi yani.

Abi emin misin o kodun sınırsız kullanılabildiğine? Başka bir e postayla üye olup o kod etkinleştirilebilir mi?
Eğer dediğin gibiyse bari hiç kullanmadım diye yalan söyleyim.
Ayrıca Razer sevmem ama inan kulaklıkları değiştirmek isterdim. :D

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Onları defalarca denedim zaten, değişen bir durum olmadı.
Sence yazılım keyini kullandığım için iade talebimi geri çevirirler mi?

Abi emin misin o kodun sınırsız kullanılabildiğine? Başka bir e postayla üye olup o kod etkinleştirilebilir mi?
Eğer dediğin gibiyse bari hiç kullanmadım diye yalan söyleyim.
Ayrıca Razer sevmem ama inan kulaklıkları değiştirmek isterdim. :D
Kulaklık gelmeden önce yazılımı hemen denemek için YouTube da inceleme videosundaki kodu denedim arctis 3 var zannetti program programı baya inceledim benim kulaklık geldiğinde de aynı oturumda kendi kulaklığımın kodunu girdim ama bir farklılık olur diye başka bir hesap açtım ondada kullandım hatta sattım oda kodu kullandı hiç bir şey olmuyor sadece programa senin arctis 3 olduğunu tanıtmak için var o kod Jack üzerinden okuyamaz çünkü yazılım.

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kulaklık gelmeden önce yazılımı hemen denemek için YouTube da inceleme videosundaki kodu denedim arctis 3 var zannetti program programı baya inceledim benim kulaklık geldiğinde de aynı oturumda kendi kulaklığımın kodunu girdim ama bir farklılık olur diye başka bir hesap açtım ondada kullandım hatta sattım oda kodu kullandı hiç bir şey olmuyor sadece programa senin arctis 3 olduğunu tanıtmak için var o kod Jack üzerinden okuyamaz çünkü yazılım.

Çok teşekkür ederim, bu arada iade talebim GittiGidiyor tarafından onaylanmış.
Umarım kodu kullandığımı fark etmezler. :(

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Çok teşekkür ederim, bu arada iade talebim GittiGidiyor tarafından onaylanmış.
Umarım kodu kullandığımı fark etmezler. :(
Kullanılan bir şey değil hiç bir sorun olmaz ama kutusu açılmış şeyi geri nasıl alıyorlar onu anlamadım kişisel eşyaların geri iadesi zordur ama satıcı iyimiş.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Dediğim gibi bence senin sorunun ses kartı ile alakalı ki bu durumda ses kartlı kulaklık almadığın sürece diğer kulaklıklardan da benzer performansı alırsın.

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kulaklığı iade ettim arkadaşlar yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Jeenrhe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2019 Edition almamış mıydınız? Kod nasıl çıktı