Steelseries Arctic 3’te ses kartı var mı?

Bu konuyu okuyanlar

zaferre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu anda Logitech g430 kullanmaktayım. Çok da memnundum ama uzun seneler sonra mikrafonunu ve sol arkadan ses veren hoparlörü bozmayı becerdim malesef. Zamanı gelmişken yeni bir kulaklık alayım dedim. Arctic 3’ü düşündüm ama bu seneki sürümünde kendi programından 7.1 desteğini kaldırdığımı öğrendim. Bir de kulaklık jak girişli ve bazı yerlerde ses kartlı diye satılıyor. Ses kartlı kulaklıklarda jak girişi olduğunu bilmiyordum. Onun yerine bütçeyi artırıp Arctic 5 mi alsam bilemedim. Onda ses kartı var mı onu da bilmiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Arctis 3 de ses kartı yok ama 5 de var..

Ve g430 da sol arkadan veren derken tek sürücü var zaten 1?1

zaferre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arctis 3 de ses kartı yok ama 5 de var..

Ve g430 da sol arkadan veren derken tek sürücü var zaten 1?1
Mesele 7.1 ses demenesi yaparken sol arka taraftan gelmesi gereken ses çok kötü geliyor ve kulak tırmalıyor. Biraz bütçeyi artırıp Arctic 5 almaya gerek var mı? Sanal 7.1 ses kartı kadar etkili olur mu?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Mesele 7.1 ses demenesi yaparken sol arka taraftan gelmesi gereken ses çok kötü geliyor ve kulak tırmalıyor. Biraz bütçeyi artırıp Arctic 5 almaya gerek var mı? Sanal 7.1 ses kartı kadar etkili olur mu?
Sol arkadan gelen ses değilde sol kulaklık bozulmuştur direk ama drivarlar arka soldan ses vermeye çalıştığında sorun yapıyordur..

Arctis serisine gelirsek anakartınız iyi yada gaming ibareli leptop var ise 3 alınabilir ses yönünden hiç fark yok ama bu saydıklarımın biri yoksa arctis 5 daha mantıklı olucaktır aralarında sadece USB ve game/chat farkı var game chat oyunlarda güzel oluyor istediğiniz zaman discord sesi istediğiniz zaman oyun.

zaferre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sol arkadan gelen ses değilde sol kulaklık bozulmuştur direk ama drivarlar arka soldan ses vermeye çalıştığında sorun yapıyordur..

Arctis serisine gelirsek anakartınız iyi yada gaming ibareli leptop var ise 3 alınabilir ses yönünden hiç fark yok ama bu saydıklarımın biri yoksa arctis 5 daha mantıklı olucaktır aralarında sadece USB ve game/chat farkı var game chat oyunlarda güzel oluyor istediğiniz zaman discord sesi istediğiniz zaman oyun.
Arctis 5 almaya karar verdim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Arctis 5 almaya karar verdim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Arctis 5 fiyatına razer kraken tournament var daha mantıklı bir seçim ben kullanıyorum ilk 2 3 gün alışmak zor thx se ama alışınca alt ve üsteki sesleri güzel verdiğini anlıyorsun kaçıncı katta onu bile söylüyor bass yönünden falanda zengin.

kokpiton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arctis 5 iyidir sorun yaşamayacağını düşünüyorum