Steami iyi bilenler lutfen bakin!!

Bu konuyu okuyanlar

Lütfenyardimpls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben team fortress 2 diye bir oyun oynuyorum steamde.Yaklasik 1 yil once aldigim bir kozmetik suan 80 -100 TL arasinda.Sıkıntı surda ki bu esyayi ben giydigim an ustume zimmetleniyor ve takas edemeyip satamiyorum. Bunun cozumu var midir bi arac fln vardir belki zimmetlenen esyayi acmak icin. Bilgisi olan arkadaslar lutfen yardim edin 100 tlyi cope atmak istemiyorum lutfenn.??

arrres

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalnız anlamadıysam üstünedki bir kozmetiği satamamaktan bahsediyosun, mantık olarak üstündeki bir eşyayı satamazsın üstünden çıkartıp pazara koyman gerekiyo hatta pazara koyduktan sonra mobilden de onay vermen gerekiyo diye biliyorum yanlış bi durum anladıysam cevap yazarsın sorunu belki çözebiliriz

28mc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya yok ürünü satın alırken sana bu ürünler pazarlanamaz falan diye kısa ufak bir yazıyla söylüyorlar ona göre satın alıyorsun.steam envanterine gidince sat yazısı çıkmıyorsa üründe satamazsın

Lütfenyardimpls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Ben bu esyayi satin almadim kutudan cikmisti. Sonra oyunda uzerime giydikten 1 yil fln sonra satmak istedim fakat pazarlanamaz diye yazi vardi. Benim de sorum su bu esyayi pazarlanabilir yapmak icin bi alet falan var midir ya da bir yontemi olabilir mi ?

28mc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle birşey söz konusu değil

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Ben bu esyayi satin almadim kutudan cikmisti. Sonra oyunda uzerime giydikten 1 yil fln sonra satmak istedim fakat pazarlanamaz diye yazi vardi. Benim de sorum su bu esyayi pazarlanabilir yapmak icin bi alet falan var midir ya da bir yontemi olabilir mi ?
Hayır tf2 bedava bir oyun olduğu için beleş oyunlarda paralı eşya çıkmaz.