Steam'de oyun inerken kaldığı yerden devam eder mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

steamdan oyun indiriyoruz oyunun yarısında pc kapasak açdıgımızda kaldıgı yerden devam edermi yoksa başdanmı yükler oyunu

Kaldığı yerden devam eder, kendin durdurup başlatabilirsin, şu ana kadar gigabaytlarca oyun indirdim, hiçbir problemle karşılaşmadım.

Ben cs go yükleyecektim yarısını yükledikten sonra oyunu durdurup çıkış yaptım ve 2 gün sonra tekrar yüklemek için bilgisayarı açtım. Baştan başlamıştı fakat yüklediğim klasörde oyunun GB ları duruyo mantıklı mı?

Devam eder. İndirirken aynı zamanda pc uede kurar yedek alman (tek dosya halimde temiz) geri yüklemen mümkğn.

Beyler csgo yu yükledim fakat biraz kasıyor ana ekranda 120 fps alıyorum oyun içinde dust|| oynarken mesela 20-30 a düşüyor ve biraz kasıyor,güçlendirmek için ne yapabilirim?

Beyler csgo yu yükledim fakat biraz kasıyor ana ekranda 120 fps alıyorum oyun içinde dust|| oynarken mesela 20-30 a düşüyor ve biraz kasıyor,güçlendirmek için ne yapabilirim?
Sistem özelliklerini alabilir miyim ?
Arkaplanda program çalışmamasına dikkat edin görev yöneticisinden cpu kullanımına bakın ve varsa antivirüsü kapatabilirsiniz.
Ve tabii ki ayarları düşürebilir ve keskinlik yumuşatmayı kapatabilir veya düşürebilirsiniz

arda24

Üyecik
PUBG nin güncellemesini yaparken elektrik gitti en baştan başladı gitmeden önce %89 du şimdi %0 YARDIM EDİN...