Steam Yılbaşı İndirimleri Başladı

Bu konuyu okuyanlar

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nerden nasil aldigin onemli ;) belki adamlarin sistemi oyledir ; bir de aldigin yerde oyunla ilgili detay linki olabiir bir bak derim ;) amazon da da ayni durum mevcut ister direct ister key steam sana kalmis :)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
eurotruck simulatörü aldım yılbaşı ındırımınden faydalanıp fakat maıl adresıme key felan gelmedı dırect ındırdım oynuyorum..bi sıkıntı olmaz ınsallah

Oyuna sağ tıklayıp "CD anahtarunı göster"e bas. Eğer yoksa yoktur. Steam her oyun için CD anahtarı vermiyor. Çünkü bazı oyunlarda olup olmamasının bir önemi yok.

haldun54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyunun forumlarina baksana steam menusunde sagda goreceksin. Sadece sana ozel degildir o hata. :(

Yaşadığım sorunla ilgili çok fazla konu var genel bir soruna benziyor sanırım bana özel değil:wink:Çok iyi ingilizcem olmamasından dolayı pek anlamıyorum yanıtlarıda.Kendi kendine düzelmesini bekleyeceğim sanrım steam desteğe msj attım onlarda konunun üzerinde çalışıyoruz diye geri dönüş yaptılar ama 6 gündür mağdurum:mad:

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Steam de indirimler bugün biter değil mi ? Dün yaptıkları son indirim miydi ? Bu akşamda yaparlar mı ? Ona göre tüm parayı bir oyuna yatırıcam. Sonra indirim yaparlar param olmaz, sakata gelmeyelim.

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
100 e yakın oyun var bende lakin bu indirimden aldım mı aldım ama arkadaşa pasladım , tavsiye oyun dersen yazarım bir iki adet ;)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İndirimler yarın bitiyor. Ben sezonu kapattım, son durumum aşağıdaki gibi..

jpCTNgZ.png

Bu oyunların tamamı 91.37 liraya mal olmuş bana :)