Steam Yaz İndirimi 2014

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Arkadaşlar Garry's Mod+Source 6,24$ olmuş, Allah rızası için alın da oynayalım şu oyunu

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Garrys mod un amaci ne? Bir iki video izledim. Adamlar teneke filan oluyor. Sonra sacma sapan gülüyor.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Büyük bir hataya düşmemek için soruyorum arkadaşlar, Garry's Mod mu yoksa CS:GO mu?

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Ya Tomb Raider mı alayım ? Far Cry Blood Dragon mu ? Biri acil cevap yazabilir mi ? Birde Blood Dragonda multiplayer var mı ?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Ya Tomb Raider mı alayım ? Far Cry Blood Dragon mu ? Biri acil cevap yazabilir mi ? Birde Blood Dragonda multiplayer var mı ?

Tomb raider kesinlikle oynanması gereken kaliteli bir yapım. Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri.

Blood Dragon da multiplayer yok.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Tomb raider kesinlikle oynanması gereken kaliteli bir yapım. Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri.

Birde Blood Dragon multiplayer yok.

Abi Tomb Raider'ı çıktığı ay oynayıp bitirmiştim.Senaryosu güzel alırsam multiplayer ı için alacağım.Blood Dragon'un bilim-kurgu olması da beni çok çekiyor.Kararsızım bayağı.Başka önereceğiniz 5$ altı bir oyun varsa söylerseniz mutlu olurum.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Tomb raideri oynadıysanız bir daha almaya gerek yok çünkü multiplayeri hem iyi değil hemde oyuncu bulamazsınız.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Abi Tomb Raider'ı çıktığı ay oynayıp bitirmiştim.Senaryosu güzel alırsam multiplayer ı için alacağım.Blood Dragon'un bilim-kurgu olması da beni çok çekiyor.Kararsızım bayağı.Başka önereceğiniz 5$ altı bir oyun varsa söylerseniz mutlu olurum.
Tomb raider da multi yok. Adam bulma olmasılığınız %0,00000001 diyebilirim. Ben en son 2 ay önce girdim, sadece bir oyun vardı (deathmatch) ve sadece 6 oyuncu buldum. Aldığım goty Editiondaki tüm dlc ler boşu boşuna para ziyanı.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
skinlerde indirimde mi? değilse pek acelesi olmaz. nerden bakarım onlara?
Skinlerin fiyatı kullanıcıların koyduğu fiyata göre değişiyor. Yazın fiyatlar hep düşük oluyor nedense. Ben tüm silahlarımı 20 dolara satabildim, ederi 30 dolar vardı alırken. Steam de Topluluk-Pazar sekmesinden bakabilirsiniz.

Mstafacnylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndirimden aldıklarım.
2 Tane Counter-Strike Complete
9 Tane Counter-Strike GO
2 Tane Team Fortress 2 Garry's Mod
1 Tane Left 4 Dead 2
1 Tane Orcs Must Die 2
3 Tane GTA Complete Packed
2 Tane Payday 2
1 Tane LA Noire: The Complete edition
1 Tane Hediye geldi Dead İsland Epidemic
Bunları indirim bitince satarım.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
İndirimden aldıklarım.
2 Tane Counter-Strike Complete
9 Tane Counter-Strike GO
2 Tane Team Fortress 2 Garry's Mod
1 Tane Left 4 Dead 2
1 Tane Orcs Must Die 2
3 Tane GTA Complete Packed
2 Tane Payday 2
1 Tane LA Noire: The Complete edition
1 Tane Hediye geldi Dead İsland Epidemic
Bunları indirim bitince satarım.
Masallah. Satmak icin aldiniz sanirim. Umarim satabilirsiniz.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146

Blood dragon çok keyifli bir oyun oynamadıysan öneririm mutlaka hele bir de esprileri anlayacak kadar ingilizcen varsa süper.
3 küsür dolara almıştım ben şu an fiyatı ne bilmiyorum ama 5 dolara kadar alınır o oyun. Oyun süresi yan görevlerle beraber hard modda 7saati buluyor.
Tabi tomb raider da çok güzel iki kere bitirdim, alabiliyorsan ikisi de tavsiyemdir.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Blood dragon çok keyifli bir oyun oynamadıysan öneririm mutlaka hele bir de esprileri anlayacak kadar ingilizcen varsa süper.
3 küsür dolara almıştım ben şu an fiyatı ne bilmiyorum ama 5 dolara kadar alınır o oyun. Oyun süresi yan görevlerle beraber hard modda 7saati buluyor.
Tabi tomb raider da çok güzel iki kere bitirdim, alabiliyorsan ikisi de tavsiyemdir.

Abi Blood Dragon'u aldım indirdim birazdan gireceğim nasipse :)

Bu arada indirimlerden aldığım oyunlar

1-)Far Cry 3 Blood Dragon 3 3,75$
2-)Fallout New Vegas 2,49$
3-)Payday 2 5,11$
3-)Velvet Assassin 0,49$
4-)Hydrophobia 0,75$

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hitman ve payday 2 aldım ben de toplam 9 dolara geldi
fm14 de bekledim ama 9 dolara düştü en fazla bu yüzden almadım değecek bi oyun değil 9 dolara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...