Steam profil

Bu konuyu okuyanlar

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Bence kaliteyi düşürür. Şahsen tanımadığım birinin profilimi imzalamasını istemem.

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Absürtlük bu olsa gerek. 400 saatlik hesaba Clutch master, ak god yazmışlar :D

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Belki iyi oyuncudur belki ikinci hesabı açmıştır.. :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Vay be bu adam bize zorluk çıkaracak diyorsun çıkaranda oluyor çıkaramayanda psikolojik bişey işte karşı tarafın psikoloji bozuluyor ben oyuna ilk başladığımda bu rozetleri altın olanları görünce kesin hile diyordum onların hepsini hileyle altın yapıyorlardı bunda hile yapan oyunda da yapar diyordum.. :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Oyun artık oynayasım yok çok hile bar global ranklarda bile hile var adam 50 rekabetçi kazanması var adam global yok öyle bişey sen uğraş o kadar yüksel hile gelsin senin tüm emeğini bir anda yok etsin cs go'da oyuncu azaldı eskideb start basar basmaz oyun gelirdi 5 dakka bekliyorsun anca geliyor..

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Oyun artık oynayasım yok çok hile bar global ranklarda bile hile var adam 50 rekabetçi kazanması var adam global yok öyle bişey sen uğraş o kadar yüksel hile gelsin senin tüm emeğini bir anda yok etsin cs go'da oyuncu azaldı eskideb start basar basmaz oyun gelirdi 5 dakka bekliyorsun anca geliyor..
Hocam doğru hile çok ama bana rekabetçi en geç 3dakikada geliyor.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Artık çok ilgilenmiyorum ben biraz ara verdim rank düşsün tekrar başlarım..

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Ben hala anlamadım.
Yoruma rep falan mı veriyor.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Yahu benim CS'de 96 saatim var :)
Ama iyi oynarım S elitim :)

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
400 saat oynayıp iyi oynanmaz düşüncesindenki absütlüğe bakmak daha doğru olsa gerek :)
Dostum smurf kelimesi steamde kullanılalı 3 yıl oldu bilmiyorsan lütfen internetten araştırır herkesin tek hesabı olmak zorunda değil yüksek ranklardan sıkılmış olabilir düşük ranklarda troll takılıyor olabilir

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bende bu smurf olayını anlamıyorum sen global olmuşsun yeni hesap alıp alt ranklarda takılıyorsun şahsen yapmayacağım birşey global 7 kişilik takımımız vardı böyle bir soru sorduğumda yeni hesap açıp smurf oyun oynarmısınız dedim hepsi biz neden global olduk o zaman dediler genelde de smurf'üm diyenler herkes olmadığı gibi hile olanlarda çok..

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bende bu smurf olayını anlamıyorum sen global olmuşsun yeni hesap alıp alt ranklarda takılıyorsun şahsen yapmayacağım birşey global 7 kişilik takımımız vardı böyle bir soru sorduğumda yeni hesap açıp smurf oyun oynarmısınız dedim hepsi biz neden global olduk o zaman dediler genelde de smurf'üm diyenler herkes olmadığı gibi hile olanlarda çok..
kardeşim global olduğunda oyun bitmiş gibi bir şey oluyor e sporcu değilsem son ranka gelebildiysem yeterlidir yeni rank gelmediği sürece global hesabımda sadece elo düşmesin diye mm girerim

Iammoruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kardeşim global olduğunda oyun bitmiş gibi bir şey oluyor e sporcu değilsem son ranka gelebildiysem yeterlidir yeni rank gelmediği sürece global hesabımda sadece elo düşmesin diye mm girerim

Global olunca bitiyor mu ? Faceit - Esea oynamanı tavsiye ederim çok üst düzey maçlar dönüyor yüksek elolarında.

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
kardeşim unlostv gibi büyük steam gruplarına

"Profilime yazanın aynısı atıcam +rep +awp pro +global elite " gibi şeyler yazınca emin ol her yazdıgına 2-3 kişi alırsın öyle kasarsın hesabını ama bana sorarsan gereksiz 35 arkadaşı olan birisinin profiline 300 yorum sana kalmış yinede.