Steam oyunu başka bilgisayara atma

Bu konuyu okuyanlar

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Malesef ki ülkemizde Adil kullanım kotası zımbırtısı yüzünden baya sıkıntılar çekiliyor. Bizde iki bilgisayar var arkadaşın steam hesabında rocket league oyunu var, beğendim bende satın aldım ama indirmemek adına kopyalayıp kendi bilgisayarımın steam dosyalarında olması gerektiği yere yapıştırdım ama steam bunu algılamıyor indirme tavsiyesinde bulunuyor başka türlü atamıyorum. Yardım Lütfennnnnn :eek:

TYDEUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba, oyunun dosyalarını sil bilgisayarından kaldır. Kütüphanende hala oyun varsa, (kaldırmadıysan duruyordur) yüklemen gerekiyor. Yapacak bir şey yok indirme sürecini beklemen gerekiyor.

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba, oyunun dosyalarını sil bilgisayarından kaldır. Kütüphanende hala oyun varsa, (kaldırmadıysan duruyordur) yüklemen gerekiyor. Yapacak bir şey yok indirme sürecini beklemen gerekiyor.

Çözümü var. Steamapps comman bölümünde oyunu attıktan sonra steam kütüphanesinde oyuna yükle dediğimizde oyunun dosyalarını kontrol edip onaylıyorlar. Cevap için yinede Teşekkürler ;)

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Yüklü olan bilgisayarda oyuna sağ tıklayıp yedekleyin deyin. Yedeği Flash belleğe attıktan sonra diğer pcde sırasıyla steam>geri yükle yedekle> oradan geri yükle deyip yedeği seçin tamam deyip arkanıza yaslanın.