Steam Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EpicScream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir baya sıkmadan oynatcak bir oyun var mıdır? Online falan fark etmez (Gerçi Online olmayan da bi yerden sonra oynanmıyor.) Ama baya saatlerimin almasını istiyorum.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Team Fortress 2 ye bakmanı öneririm.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ets 2 .ATS Fernbus Coach Simülatör Önerebilirim

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Senin kadar çok olmasa da biraz boş vaktimin olmasını çok isterdim.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Aslında Bakarsabn Benımde Fazla Zamanım YHok Calısıyorumm Ancva Haftasonları

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Outlast, Left4Dead2, The Walking Dead, CS:GO, Payday 2, Dayz, Farcry, Crysis 2,

sahinemiir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farcry3,Tomb Raider,Rocket League,Oceanhorn,Line of Sight,Borderlands 2

Nelalexius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Tom Clancy's The Division, Rainbow Six Siege, Left 4 Dead 2, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt bir de Playerunknow's Battlegorunds var yeni çıktı ama bir süre sonra sıkar gibi geliyor bana.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
hitman alabilirsin mesela 2 favorim ama son çıkanda güzel

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Monopoly Plus u sanal ekran gamepadiyle tablet pc de oynamak yani on screen virtual gamepad ile eger guclu bir tablet pc niz varsa yönetici olarak ayarladıgımız sanal gamepad le oynamak için pencere modunda olması gerekiyor onuda full ekran yapmak için borderless gaiming programı gerekiyor ve dusuk cozunurlukte oynuyorsanda res chance bat oluşturup kolayca tek tıkla cozunurlugu dusure bilirsiniz ve geri yukseltebilirsiniz ama guclu bir tabletiniz yoksa herangibir windows tablete steam in home streaming yapıp da oynayabilirsiniz bu şekilde oynarsanız borderless e flan gerek kalmadan sadece tablete on screen virtual gamepad (mous pointer adlı olanı kullanıyorum) ile adminatstör aktif olmalı direk oynayabilirsiniz oynaması çok keyifli oluyor dokunarak oynanan tablette en iyi oyun bu bence, bu şekilde sanal gamepad programında gamepad tuşlarına oyunda kullandıgımız klavye tuşlarını atadım rt ve diger tusada ctrl ve shift tuşlarını atadım ve rb tusunuda f2 yaptım boylelikle shift f2 ye basıp kim ne yazmış gorüp sanal klavyeylede yazabiliyorum yani çok rahat bir şekilde kullanıyorum ben bu şekilde bu yeni çıkan oyunu online oynuyorum ve çok keyifli oluyor oynaması oyun bulamazsanız bilgisayara karşıda oluyor herkese tavsiye ediyorum deneyin.

SLayerAngel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Starteji seviyorsan Europa Universalis IV oyna derim.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ne tür oyun istediğini yazmamışsın. Her oyuncunun oyun zevki başkadır. Benim saatlerce oynadığım bir oyun, bazı insanların yüzüne bile bakmayacağı bir oyun olabilir mesela.

Simulasyon için Ets2 ve ATS
Pixel 2D Macera-Survival için Terraria
FPS için Cs Go
Strateji için Eu4. Bu aralar yeni çıkan RTS ve Survival oyunu They Are Billions var ama çok fazla oynatmaz tahminimce.
2D Colony Kurma, Survival Rimworld(ben buna saatlerimi verdim ve veriyorum :)

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
A Hat in Time güzel bir oyun, işlerim olmasa saatlerimi gömerdim. Sen benim yerime göm ve oyunu bitir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Ne tür oyun istediğini yazmamışsın. Her oyuncunun oyun zevki başkadır. Benim saatlerce oynadığım bir oyun, bazı insanların yüzüne bile bakmayacağı bir oyun olabilir mesela.

Simulasyon için Ets2 ve ATS
Pixel 2D Macera-Survival için Terraria
FPS için Cs Go
Strateji için Eu4. Bu aralar yeni çıkan RTS ve Survival oyunu They Are Billions var ama çok fazla oynatmaz tahminimce.
2D Colony Kurma, Survival Rimworld(ben buna saatlerimi verdim ve veriyorum :)
Dostum bende RimWorld hastası olmuşum. Yapanın eline sağlık nasıl kafayla yaptıysa bu projeyi :D

Şuana kadar böyle 2d oyunların içinde ayrıntılı oyun görmedim. 3d oyunları bile konuşmak istemiyorum 3-5 gün maksimum 3-5 ay oynar sıkılırım. Ama bu oyun varya nebileyim oynamak gerekirki bizim zevkimizi anlasınlar ama bizim hayatımızdan zamanımızdan çalıyor.

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Full hikaye bazlı oyunlardan git ve assains creed, far cryları bitirmeye çalış özellikle far cry 3

Son mesajlar